1345
1341
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 1930 بازدید | 185 پست
عزيزم حق با شماست😂 اما شخصيت شما هم قطعا با شخصيت استارتر خيلي متفاوته  اخه ايشون نيومده تصمي ...

چي بگم والا

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
اصلا نمیرم میگم بریم شهر کوچیگ

ن میتونی باشوهرت راحت حرف بزنی ن شوخی جن سی نه لباس تحریک امیزی نه بغلی ن  بوسی ن  میتونی لم بدی ب شوهرت ن میتونه رو پاهات دراز  بکشه ن رابطه درست حسابی ن حموم درست حسابی ن غذای درست حسابی ن گشت وگذار درست حسابی برای هر کاری هرچیزی شریک داری تو این خونه

اگ میتونی بااینا کنار بیای چرا ک نه برو😶😶😶😶

تازه ب نظرم شوهرت جوگیره  اخلاقش پیش اونا فرق میکنه تا خلوتتون

برای سلامتی بچه هام صلوات میفرستین.ممنونم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

از همه مهمترم پوشش ولباس راحتیه.  آرزوته لباسای  باز وکوتاه بپوشی،ولی نمیتونی.چون برادر ش ...

دقیقا من پنج روز مادرشوهرم اومد خونمون عصبی شده بودم چه برسه با این همه آدم تو یه خونه باشم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی نگفتی طلا داری؟کجا میخواین خونه بگیرین؟چقدر الان پول داره؟

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم  
1350
منک چقد بیخیالم .میگن طلا میگم کم  میگن خونه بزرگ میگم کوچیک  میگن وسایل گرون میگم نمیخو ...

نه عشقم حیلیم خوبی

من اگه دوباره برگردم به روزای اول زندگیم به جای جهیزیه سنگینی که خریدم سبک میگرفتم پولامو باشوهرم میذاشتم رو هم و یک خونه میخریدیم

الان خونه مستقل رهن کردیم هاا ولی اگه میخریدیمم خیلی خوب میشد 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دقیقا..منم پدرشوهر و دوتاخواهرشوهرم هستن ولی دقیقا فقط زندم..نه دلخوشی ای نه....

الان که هجده ساله خانه دارم ازلحاظ مالی خداروشکرخوب شدم اماهمش ميگم اول زندگی هیچی نفهميدم کلا سخته 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون موقع گفت خونه میگیره عروسی میگیره دیکه خنگ ک نبودم الان داره میگه این شرایطو

عزیزم برشکست شده؟یا مثلا بیکاری چیزی شده؟رو چه حسابی اونموقع گفته هم عروسی میگیرم همه خونه حالا میگه نمیتونم بالاخره باید ی حساب کتابی کرده باشین .چه اون که گفته میتونم چه شما که باور کردین

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی
من عروسی بزرگ ک نمیخوام 

عزیزم کوچیک و بزرگ نداره

پول همونو بگیر خونه رهن کن یه عمری راحت زندگی کن

لباسای آزاد بیرون رفتن مدل پوششت مدل آرایشت غذا خوردنت بحث و دعوا شوخیاتون

همه اینا اگه تو خونه خودت باشی به خودت مربوطه اما اگه تو خونه مادر شوهرت باشی به همه اونا مربوط میشه و تو زندگیت دخالت میکنن.دیگه صلاح خویش خسروان دانند

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
1376
وقتی طرف انقد بی قیده بی هیچ عنوان حاضر نشو باهاش بری زیر یه سقف و تا این حد خودتو کوچیک کنی،سفت جلو ...

از بی پولیه

دلم میسوزه براش

ولی نمیتونم برم با خانوادش

بهش گفتم بیا شهر کوچکتر 

عروسیم ک بزرگ نمیخواد

اکه عروسی نگیره خانوادم نمیزارن

چون شرطشون بوده

ن میتونی باشوهرت راحت حرف بزنی ن شوخی جن سی نه لباس تحریک امیزی نه بغلی ن  بوسی ن  میتونی ...

فکر کن بخوان رابطه داشته باشن کسی نبینه برن زیر لحاف بعد خواهر زاده های شوهرش بیان لحافو   بدن بالا یواشکی از زیر لحاف نگاهشون کنن😂😂

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم  
خدايي اين شوهراي عتيقه رو چرا انتخاب ميكنيد؟! الان دلت  خوشه شوهر داري؟! شوهرت خودش نباي ...

فک میکنی روز اول میگن. ببین روز خواستگاری اینجور آدما با چ کبکبه دب دبه ای میان.جاشونو ک سفت کردن یکی یکی میزنه بیرون. خداخیرشون نده ک دختر مردمو گول میزنن و با دروغ جاو میرن

1226
عزیزم برشکست شده؟یا مثلا بیکاری چیزی شده؟رو چه حسابی اونموقع گفته هم عروسی میگیرم همه خونه حالا میگه ...

اینو فراموش نکن که همه چی روز به روز داره گرون تر میشه و همه ی برنامه های آدمو بهم میریزه.

بعنی پولش به یه سوعیت کوچیک تو پایین شهرتونم نمیکنه؟طلا بفروش اما حتما یه سوعیت یاپارکینگم که شده اجارهبکن عزیزم

شبهای جمعه میگیرم هواتو،، اشک غریبی میریزم براتو،، بیچاره اون که ندیده حرم رو،،بیچاره تراون که دیده کربلاتو😢❤️یا امام حسین خودت بطلب میدونی  تو دلم چی میگزره اقا جان😢ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️                 وزن اولیه۷۴    وزن هدف ۶۷🔒 من میتوانم💪
از بی پولیه دلم میسوزه براش ولی نمیتونم برم با خانوادش بهش گفتم بیا شهر کوچکتر  عروسیم ک بز ...

به خوانوادت بگو دوس ندارم پیش مادرش زندگی کنم پدر مادرت مطمئنا بخاطر راحتی دخترشون بیخیال عروسی میشن

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
1364