1421
1389
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 185 پست

بگو پول نداشتي واسه چي يه دخترو گرفتي ك بدبختش كني ببين اصلا نرو با اين چيزايي ك گفتي بدبخت ميشي خونه بابات چشه مگه بشين راحت همونجا والا

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
اگه رفتی دیگه با بدبختی میای بیرون  من ۵ ساله تو زیرزمین پدرشوهرمم که همشون گفتن بیشتر از دوسا ...

منم نزدیک پدرشوهروخواهرشوهرامم,دقیقاااا همینجوری میگن اوااایل دروغگوووهای نامرد  

من اگر خوبم وگربد....توبرو خود را باش....

وای عروسی نگیر این چه زندگی هست با اینهمه ادم. برا خودت ارزش قائل باش عزیزم. تصورشم دور از ذهنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1394

عزیزم عین یه خواهر دلسوزانه یه چیزو بهت میگم گوشکن یه کلام قاطعانه بگو نه.از عروسی گرفتن بگذر و خونه جدا رهن کن ولی پیش مادرشوهرت نرو اونم با این همه مشکلاتی که تو گفتی دارن

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂😂
1390

هیچوقت نرو عزیزم ابجیه منو با اینکه داییمه ده سال زجر دادن الانم پسرشو ازش گرفتن داره جدا میشه خودشو نجات میده

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دخترم که20بهمنه93 با تولد پسرم که20بهمنه 97

هر راه حلی رو رفتی برو،فقط خونه مادرشوهر نری که واقعااا پشیمون میشی و درصورت رفتن به اونجا بسیار جنگ ودعواها و جوش وغصه ها درانتظارت خواهدبود

به دشمنان علی  تابه حشر لعنت باد❄علی  وآل علی  را ز جان ودل صلوات💖
چرا اون موقع گفت اصلا خونه بابام نمیرم حالا میگه همه اومدن پیش مادرم تو چرا نمیای

تو شهري كه همه كج راه ميرن به اوني كه راست راه ميره ميخندن

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
1437