2737
2734
عنوان

روزشون مبارک نیست

316 بازدید | 29 پست

سلام

امروز روز پزشکه ؟ به نظر شما روزشون مبارکه؟

به نظرم کسی که بیمار میشه، از غصه بیماریش دق نمیکنه و نمیمیره، از غصه ی پولی که باید برای درمان هزینه کنه و خیلی اوقات یا به سختی پولش رو جور میکنه یا اصلا نمیتونه جور کنه دق میکنه.

هر پزشک حداقل باید 17 دقیقه برای بیمار وقت بذاره و شما تو ایران چند نفر رو میشناسید که این طوری برای بیمارشون وقت بذارن.

دکترای من که برام وقت نذاشتن و نفهمیدن مشکلم چیه تا اینکه ضعیف تر شدم!

هزینه فیزیوتراپی خصوصی هم که برای من بالاست. مخصوصا که بیشتر از ده جلسه احتیاج دارم و دولتی هم که رفتم اصلا توجه نکردن مشکلم چیه؟ پیشرفت کردم یا نکردم! 

ینی من جوون باید چی کار کنم؟

دعام کنید حداقل شاید خدا دستمو بگیره.

البته پزشک خوبم کم نداریم تو بیمارستان ما یه خانم دکتر بودن از ساعت 6:30شروع میکردن به ویزیت نوزاد بستری ساعت 11تموم میکرد همه رو به دقت ویزیت و دارو تجویز میکردن ،ان شاا.. مشکل شمام حل شه عزیزم

پرستار nicu

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا متخصق اطفال ک میرم پیششون ۳۰مین کامل بچه رو ویزیت میکنن با دقت هردفعه که میرم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731

من پیش یه دکتر میرفتم پیرمرد بود دکتر زنان

چند ماه رفتم پیشش فقط بار اول ویزیتم کرد بعد دیدم منشیش دفترچه رو میگیره قرصای قبلو تکرار میکنه😐😐😐

فکر کن😩 حالا میرم ۳ تومن میدم درمونگاه دکتر برام بنویسه

عزیزم پزشک خوبم کم نداریم

بله بعضی از دکترا کم کاری میکنن مثلا خود من اگه درست تشخیص میداد الان  من چهار ماه حامله بودم 

ایشالله که مشکل شما ام حل میشه

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

همه جوردکتری دادیم....هم خوبشو رفتم هم بد..چندتاشون بودن واقعا خوب بودن خداخیرشون بده

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2738

روزشون‌ مبارک 

بعضی ها شون واقعا انسانن‌ مثل هر قشر دیگه ای که خوب و بد داره اتفاقا خوب ها شون بیشتر هستن اینکه تو هر کشوری بیمه حرف اول رو میزنه و تو مملک ما بیمه دزد بازی شده چه ربطی به اونا داره . خیلی پزشک می شناسم داره حداقل حق ویزیت میگیره که فشار به بیمار نیاد‌ اینکه بیمه پرداخت نمیکنه و حمایت نمیکنه واقعا چرا باید به حساب اونا‌ گذاشته بشه . البته دکتر های بی انصاف رو نمیگم کا خدا از اونا نگدره‌ یا وقت نمی ذارن.یا هزینه ها ی اضافی دریافت میکنن ولی کلا خوب و بد رو الکی قاطی هم نکنید 

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
عزیزم پزشک خوبم کم نداریم بله بعضی از دکترا کم کاری میکنن مثلا خود من اگه درست تشخیص میداد الان &nb ...

اونا هم پول نداشته باشی درمانت نمیکنن.

یه عده هم هستن که پولم داشته باشی باز درمانت نمیکنن چون سواد ندارن.

مراکز دولتی هم که رسیدگی نمیکنن.

اونا هم پول نداشته باشی درمانت نمیکنن. یه عده هم هستن که پولم داشته باشی باز درمانت نمیکنن چون سواد ...

این شکلی نگو الان برادر شوهرم من پزشک شده مریض اومده مطبش پول نداشته درمانش کرده 

نمیشه همه رو با یه چوب زد 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
روزشون‌ مبارک  بعضی ها شون واقعا انسانن‌ مثل هر قشر دیگه ای که خوب و بد داره اتفاقا خوب ها شون ...

منم دارم از دسته ای صحبت میکنم ک خوب نیستن و تعدادشون بیشتر هست. بله تو هر قشری خوب و بد داریم و قبول دارم حتی معلما ولی من امروز از پزشکایی که پولامو حروم کردن و منو از زندگی عقب انداختن حرف میزنم

اونا هم پول نداشته باشی درمانت نمیکنن. یه عده هم هستن که پولم داشته باشی باز درمانت نمیکنن چون سواد ...

بلخشید شما پول نداشته باشی بری نونوایی بهت نون میدن

میوه میدن گوشت میدن

خونه بهت رایگان میدن

خب یه حرف غیرمنطقی میزنین

مگه میشه دکتر پول نگیره

لطفا برای ارامشم دعا کنین
2706