2737
2734
عنوان

چیکار کردین بچه پسر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 17302 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحال اونایی که راحت میتونن بچه داربشن و دعدغشون جنسیته ولی ادمایی مثل من باید هربارکه پریودمیشن ...

این حرفو نزن  وقتی پریود میشی خوشحالم باش که رحمت امادگی بارداری رو داره  اینقد نا امید نباش 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
جدي گفتم😕 نيت كردم پسر شد اسمشو بزار علي 😊 ببين خودتو شوهرتم رژيم گرمي جات بگيريد خيلي تاثير دار ...

یسریا الان میان میگن ما که اعتقادی به اسلام یا دین خاصی نداریم چه کنیم باور کن میگن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2731

خوردن گرمیجات و مواد غذایی پتاسیم دار و نمکی. 

گرم کردن رحم.

قوی کردن اسپرم با مولتی ویتامین

پوزیشن سجده

و از همه مهمتر اقدام تو روز تخمک گذاری . من با اینکارا بچم پسر شد قبلا هم یه سقط داشتم که اونم پسر بود

این حرفو نزن  وقتی پریود میشی خوشحالم باش که رحمت امادگی بارداری رو داره  اینقد نا امید نب ...

اخه دردم یکی نیست که همین پریودم با دارو و امپول میاد

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
یسریا الان میان میگن ما که اعتقادی به اسلام یا دین خاصی نداریم چه کنیم باور کن میگن

بيخود كردن ك ميگن 😑همونا اگه ي بلايي سر بچه شون بياد دست ب دامن خدا وپيغمبر ميشن بعد موقع اسم گذاشتن ادعاي اروپايي بودنشون ميشه🙄😏😏😏

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2738
اخه دردم یکی نیست که همین پریودم با دارو و امپول میاد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2265734/میخایم-با-قانون-جذب-باردار-بشیم-هورررررررا?postId=102044259

اینجا کلی ادم مثل خودت میبینی یه محیط پر انرژیه بد نیست یه سری اینجا بزنی و فعالیت کنی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

این رژیم من که یکی دوماه رعایت کردم

برارژیم حذف سردیجات و لبنیات خوردن شوری وگرمیجات هرروز گردو ودارچین وعسل بخورین به شوهرت هرروز عرق کاسنی بده با یه قرص ویتامین ای خودتم فلفل سیاه نکوبیده بگیر هرصبح چندتاشو ناشتا قورت بده شب اقدامم کباب بخورین وگرمیجات وقهوه به شوهرت بده انشالله پسرمیشه
موزوخرما فراموش نشه

ببخشید هههه.مرسی عزیزم 

لپو جان حق داری بلاخره هرکس یه جنسیتیو دوسداره

اما تجربه شخصی من اینه که بالای ده نفر دورو برم دیدم رژیم های فجیع گرفتن چندین ماه و دخترشده

دوستمم عاشق دختربود از فردای پریود رابطه داشت و فقططط سردی میخوردن و لبنیات...حتی باورت نمیشه باسرکه هر روز خپدشو میشت اما پسرشد

خیییلی به این روشا امید نبند خواست خدا هرچی باشه همونه

دقیقا منم خواستم به استارتر بگم جنس مخالفو بخووواه برعکس میشه 😆😆 من پسر میخواستم ولی دخمل دارم 😍

عزیزم ایشالا بسلامتی بیاد😍

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

من بیخیال شدم یادم نمیاد چه روزی رابطه داشتم اما من اول بهارگاسم رسیدم .وضعیت تخمک ورحمم نرمال بود شوهرمم اسپرمش مشکلی نداشت 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

خانمای گل اگه مسلمانید و کتاب قران میخونید یعنی اعتقاد دارید ایه ۴۹ و ۵۰ سوره شورا 

خداوند میفرمایند به هر کی بخوام پسر میدم به هر کی میخوام دختر میدم به هر کی بخوام نمیدم و به هرکی بخوام دوقلو میدم 

اونیکه میگه فلان کارو کردم‌پسر شد این به خیال خودمونه اراده خدا بالتر از هر چیزیه اگه به این خوردنا باشه که الان همه بایدم پسر داشته باشن تعدیه هم مهمه درسته ولی اراده خدا بالاتره

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706