2703
2553
عنوان

آیا پزشکان ما اینقدر خنگند؟

1358 بازدید | 140 پست

سالهاست که بحث نصب کارتخوان در مطب پزشکان مطرح شده ولی پزشکان به عناوین مختلف ازش طفره می رند. حالا قانونی اومده که پزشکان رو ملزم می کنه برای نصب کارتخوان. 

نظام پزشکی حالا یه نامه داده که واقعأ مسخره است. گفته باید برای اینکار زیرساختها فراهم بشه و پزشکان برای استفاده از این وسیله آموزش ببینند٬ برا همین منظور خواسته که زمان الزام برای نصب کارتخوان تمدید بشه.

لازم به ذکره که همه این حرفها چرته و پزشکان برای فرار از مالیات زیر بار نصب کارتخوان نمی رند. ولی این نامه مایه تمسخر جامعه پزشکی شده و حتی توصیه کردند که دستفروشان کلاس آموزش استفاده از کارتخوان رو برای پزشکان بذارند.

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

پزشکی که نتونه از کارتخوان استفاده کنه، قطعا صلاحیت بررسی درد و بیماری مردمو نداره.

پس پیششون نبایستی رفت.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2714

حالا فکر کردی مگه ازشون چیزی کم میشه؟

یه دستگاه پز هم به اسم زن بچشون میگیرن میزارن کنار اون اصلیه

همرو از اون رد میکنن

از هر چند تا یکی واسه رد گم کنی به اون اصلیه هم میکشن😂

خل نیستن ماهی ۳۰میلیون مالیات بدن که

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

من مطب دکتر خودم که میرم ،زنان و زایمانه

۳،۴ تا کارتخوان داره 

منشیش همیشه میگه یا قطعه یا نمیکشه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706