2726

استحاظه

بستگی هم داره خون درحد لک باشه متوسط باشه یا زیاد

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

استحاضه

با توجه ب حجمش قلیله کثیره و متوسطه داره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کم بود

میشه قلیله 

حکم مرجع تقلید خودتو تو نت سرچ کن برا استحاضه قلیله

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
کم بوده استحاظه چیه

اگر خیلیییکم باشه استحاضه قلیله هست که غسل نداره بعد دهروز فقط موقع دستمال شورت هرچی هست و عوض میشه و...ولی اگر در حد متوسط باشه میشه استحاضه متوسطه که یبار غسل میکنی درروز قبل ی نمازت بعد نمازای دیگت لازم به غسل نیست(هروزا)

اگر زیاد باشه برای هرنماز اول غسل کثیره باید کرد و نماز خوند

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
اگر خیلیییکم باشه استحاضه قلیله هست که غسل نداره بعد دهروز فقط موقع دستمال شورت هرچی هست و عوض میشه ...

اخه میرم حموم میام بیرون قبل اینکه در حمومو ببندم دوباره میاد چیکار کنم

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
اخه میرم حموم میام بیرون قبل اینکه در حمومو ببندم دوباره میاد چیکار کنم

مثلا تو بساعت درچه حد میاد؟

مرجع تقلید ندارم🤐

عزیزدلم باید حتما ی مرجع انتخاب کنی

اسماشونو سرچ کن ببین بنظرت کدوم اعلم تره انتخاب کن 

خودم حضرت اقا مقام معظم رهبری مرجعمه

میرم حموم میاد دوباره چیکار کنم

اگه دلت میخواد مرجعتو اقای مکارم قرار بده

سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۰۰برا ایشونه سوالاتو پیامک میکنی فوق بعد ۵ساعت حداکثر جواب میدن

عزیزدلم باید حتما ی مرجع انتخاب کنی اسماشونو سرچ کن ببین بنظرت کدوم اعلم تره انتخاب کن  خودم ...

میخام مکارم شیرازی رو انتخاب کنم ولی اعمالش چیه چیکار کنم نمازی چیزی داره؟

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
2706