2726
عنوان

جوش

98 بازدید | 17 پست

سلام من 23 سالمه پنج شش ساله هروقت هرقسمت از بدم مث بازوهام .شونه هام حتی شکمم پاهام و دستام رو (موهای زائدشو)با ژیلیت یا وکس یا موبر میزنم بعدش اونقدر میخاره و جوشای قرمز میزنه ک حد نداره.صورت و گردنمم میزد رفتم دکتر دارو داد داروهاش تموم شد بدتر ریخت بیرون .

میشه کمکم کنین من میخوام بعدا ازدواج کنم نه میشه ک موهای زائد بدنم و نزنم نه میشه ک بزنم و اینجوری جوش بزنه تو روخدا کمکم کنین.....

من بعد اپیلاسیون بدنمو کلا سنگ پا میکشم.  

ولی بعدش ن زیر پوستی در میاره ن از اون جوشا میزنم..

بعد حمومم لوسیون میزنم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مشکل تورو داشتم و خیلی موی زاید داشتم ..پوستم خیلی خوب بودصاف بود پوستمو داغون کردم افتضاح همه جا جوشایه گنده فعال و لک های سیاه.الان بیستو سه سالمه انقد لک دارم تا چن سالگی ملوم نبود چی میشدم.الان رفتم لیزر دارم بهتر میشم.

منم مشکل تورو داشتم و خیلی موی زاید داشتم ..پوستم خیلی خوب بودصاف بود پوستمو داغون کردم افتضاح همه ج ...

دقیقا خیلی بد ک تمام بدنمون مو در میاره 😔😔😔

متاسفانه جز اون دسته از خانواده هاییم ک افتقاد به لیزر پوست دختر خونه ندارن😢

دقیقا خیلی بد ک تمام بدنمون مو در میاره 😔😔😔 متاسفانه جز اون دسته از خانواده هاییم ک افتقاد به لی ...

خانواده منم قبول نمیکردن ولی پدرم یبار جوشامو ک دید خودس خیلی ناراحت شد ب خاهر یا برادرت ک پدرت حرفشونو گوش میده بگو صبت کنن.من واقعا پوستم عالی بود  الان شوهر هم دارم خیلی خجالت میکشم  شوهرمم فکر نمبکنه که من بخاطر اپیلاسیون اینجوری شدم فک میکنه از قبل جوش جوشی بودم..خودت برو دنبال لیزر

2706