2733
2734

راضی ام خیلی چیزا خریدم برقی بهداشتی ارایشی.....فقط تو کفش موفق نبودم مرجوع کردم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا. ببین من تازگیا چندتا خرید کردم. توروخدااا دیجی کالا رو بیخیال بشید. تا اونجای ادم میسوزه از کاراشون. گلس سفید سفارش دادم مشکی فرستاده. صدبار چک کرده بودم مطمئن بودم. یا مثلا یه چیزی تو سایتشون هست که ندارن. نمیفرستن نمیفرستن بعد یه ماه زنگ‌میزنن میگن این سفارشتو کنسل کن نداریم اینو. دیوونم کردن. 

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.

من خیلی خرید میکنم. همه چی . لباس . خوراکی‌ . اسپیکر .....راضیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

چند تا موبایل.کیف پول.پلوپز.خط چشم.پاوربانک.لوسیون.کرم ضد ترک بارداری.دیگه یادم نمیاد ولی زیاد خرید کردم و رازی بودم.بیشتر قیمتاشم مناسبه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

من سال ۹۳ لپ تاپمو از دیجی کالا خریدم. هنوزم کار میکنه برام و راضیم ازش. ولی واقعیت اینه که دیجی کالای الان دیگه دیجی کالای سابق نیس. فقط کلاهبرداری شده کارشون. کاش یه وکیل باعرضه ای چیزی پیدا میشد این کارای دیجی کالا رو‌ پیگیری میکرد. سفارش ادمو دستکاری میکنن. رنگشو عوض میکنن. گرون فروشی میکنن. جنس تقلبی جای اصل میدن و ...

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
مثلا چیاش

مثلا يه بار ازش برس حرارتي گرفتم راضيم

يا ازش چندبار شكلات ونسكافه اينا خريدم 

محصولات مراقبتي پوست ومو هم خريدم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

شوهرم پارسال یه گوشی خرید سر دوماه خراب شد.شرایط گارانتیو مرجوعیشم انقد سخت گرفتن کلا بیخیال شدیم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706