2737
2734

سلام خانوما😄

اینجا خیلی دیدم ک میگن تو گوشی شوهرم اینو دیدم اونو دیدم و...

من الان حدووودا دوسال شده عقدم.

شاید یک بار فقط تو گوشی شوهرم دور زدم😄😂

والا اصلا و ابدا ب گوشیش کاری ندارم😕

حس میکنم حریم خصوصیشه و نباید دست بزنم به گوشیش..

رمز گوشیشم میدونما ولی اصلا یه حالت بدی دارم وقتی بخوام دست بزنم😐

اصلا تاحالا دست نزدم ب گوشیش😩

مثلا بخوام با گوشی اون تماسی چیزی بگیرم میدم خودش برام بگیره و بده ب من😩 ایا من عجیبم یا شمام اینجورین؟؟

میگما یه وقت زشت نباشه دست نمیزنم؟؟😂😂 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کارت درسته عزیزم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
تو خانومی تو با کلاسی فقط همین❤

😄😄 لطف داری عزیزم

ولی حس میکنم باید برم دست بزنم😈😈😂😂 اخه همه درحال کنجکاوی تو گوشیای شوهراشونن میگم شاید من خیلی عقبم😂😂

2738

گشتن ی گوشی بدون داشتن دلیلی مسخرس..ولی خو من گوشی شوهرمو هروقت بخوام برمیدارم تماس بازی یاهرچی..ولی برداشتن وگشتن گوشی خیلی زشته

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
😄😄 لطف داری عزیزم ولی حس میکنم باید برم دست بزنم😈😈😂😂 اخه همه درحال کنجکاوی تو گوشیای شوهراشون ...

خیلی هم جلویی و همین حفظ حریم ها تورو از خیلی از مشکلات نجات میده

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

منم وقتی بخوام با یکی حرف بزنم گوشیو ازش میگیرم صحبت میکنم بهش میدم.البته یه بار دوست بودیم گوشیش چک کردم🙊🙊🙊🙊🙊

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2706