2733
2734
عنوان

بنظرتون کار کردن زن درسته؟بیرون از خونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 53 پست

من حاضر نیستم حتی یک روز به عنوان فقط زن خانه دار باشم احساس میکنم عمر و استعداد ادم تلف میشه کار های خونه هم که همش تکراری کار کردن به ادم اعتماد به نفس میده 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به شغل وساعت کاری داره اگه ساعت کاری تا دو باشه و تو محل کار فقط کارنشستن و دوتا برگه حابه جا ...

من خودم کارمندم دقیقا شرایط کاریم همینا ک گفتم تو شهرستانم هستم معمولابین۱۳تا۱۴ میرم خونه با خونم ده دقیقه فاصله داره ادارم،ولی قبول دارم کار تو تهران واقعا سخته شنیدم از دوستام تایم کاری زیاد و ترافیک و مترو تقریبا شب میرسن خونه از اونورم ک صبح زود،البته متاسفانه مث اینکه کلا تایم های شهرستانم داره مث تهران میشه و پنج شنبه تعطیل میشه

...
2731
باریکلا. ولی من مخالفم. چون زن و مرد فیزیولوژیکشون متفاوته و من هیچوقت برابر نمیکنم خودمو. ظریفم لاغ ...

عضله نمیخوای عزیزم،شما تا۱۴ ک سرکاری بعدش ک برگشتی استراحت بعدش ی نهار اماده میکنی دیگه الانم ک امکانات فوله ظرفشویی و لباسشویی و ...آخر هفته هم ی کارگر بیار کامل برات تمیزکنه از زیر کابینت بگیر و سرامیک تا وسایل و گردگیری و...

...
عضله نمیخوای عزیزم،شما تا۱۴ ک سرکاری بعدش ک برگشتی استراحت بعدش ی نهار اماده میکنی دیگه الانم ک امکا ...

پس کار شما پاره وقت حساب میشه. اکثر کارها تمام وقت 8 صبح تا 6_7 عصر با حقوق کمتر ازمردها

2738
پس کار شما پاره وقت حساب میشه. اکثر کارها تمام وقت 8 صبح تا 6_7 عصر با حقوق کمتر ازمردها

من کارمندم ،کارمند شهرستانا البته کارمند دولت منظورمه کارشون تا۱۴ هس ولی تهران و شهرهای بزرگ تا۱۶ یا پرستاری و اینا تا عصره و شیفتیه

...

بله 100 درصد درسته من تو مرخصی زایمانم فهمیدم کقتی سرکارم زندگیم رو روال تره احترامم هم بیشتره دستمم تو جیبمه از اطلاعات روزم خبر دارم ولی تو خونه تا 11 که خواب بودم بعدم کثیف و خلخته روزم رو شب میکردم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

کی گفته زن پیر میشههههه 

کاملا برعکسه

زن جوون میمونه سختیش برا همسرو و بچه هاس

خانوما با خرید کردن و رئیس بودن جوون میمونن ک وقتی شاغل باصی دقیقا همین میشه اطرافیانه من ک کارمیکنن همش ارایشگاهو و بازاارن

من کارمندم ،کارمند شهرستانا البته کارمند دولت منظورمه کارشون تا۱۴ هس ولی تهران و شهرهای بزرگ تا۱۶ یا ...

باریکلا. موفق باشی. اعتراض من به کار تمام وقت و قراردادی و حقوق کم شرکت خصوصیای تهران بود

2706