2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دوتا دوستم شدن یکی تو شهریور زایمان کرد دو هفته بعد اومد دانشگاه 

یکی هم سال آخر باردار بود تابستون ش رفت زایمان 

برنامه شون رو طوری چیدن که تابستون زایمان باشه 

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
من دوتا دوستم شدن یکی تو شهریور زایمان کرد دو هفته بعد اومد دانشگاه  یکی هم سال آخر باردار بود ...

منم دقیقا میخوام همینکار رو بکنم اگه سه ماه پاییز باردار بشم خوبه اما امکانش هست نشم و بمونه برا طول ترم

🥰😍😍😉🙃
من بیشتر پایان نامه داشتم. واحدام پاس کردم ولی خوب تا بچه چار پنج ماهش نشه نمیتونی بری دانشگا

برای نگهداریش مشکل ندارم شوهرم شغلش آزاده میتونه بمونه پیشش اونم نباشه مادرم هست 

🥰😍😍😉🙃

دوستای منم هستن یکیشون تاهشت ماهگی اومد بعدامتحانا زایمان داشت یکیشونم مرخصی گرفت مرخصی رو راحت میدن،بعد باید برنامه ریزی داشته باشی مثلا بیشتر شبا درس بخونی دوستام که مشکلی ندارن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

هردو بچه هام رو دوران دانشجویی حامله شدم

ترم اخر 

تو دخترم کارشناسی بودم و امتحانات رو بزور میرفتم

یه تک درس هم یه ماه مونده به زایمانم رفتم دادم اونم استاد منت گذاشت گفت از کجاها امتحان میگیره

سر پسرم هم که کارای پایان نامه بود و دفاعش جونم دراومد از استرسی که سر دفاع کشیدم و نمیتونستم هیچ ارامبخشی بخورم

سوال منم هست من الان چهار ماهمه

ولی دوترم دیگ دارم موندم تا بچم نیومده ی ترم دیگ برم یا ن زایمانم انشالله بهمنه امتحانا دی

حرفات تو دلت جمع میشه جمع میشه جمع میشه یدفعه همرو میگی جنگ میشه
2706