2703
2553
عنوان

بچه ها بیاید تصمیم درستو بهم بگید دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 99 پست
خوبه همینکارو کن.بترسونش اگه پولکیه با مهریه اگه فکر میکنی از اینکه از دستت بده میترسه با طلاق

نمیدونم ولی دیگ ب اینکه دوسم داشته باشه هم شک دارم 

نمیدانم،نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کنم وقتی یکی نباشع بهش تکیه کنی میشی بی عرضه وقتی مامانم میگ عیب نداره شر ب پا نکن چ بگم

آدمای باعرضه به خودشون تکیه میکنن تکیه گاه مفت به کسی نمیدن که بگن بیا تکیه کن خداگفته ازتو حرکت ازمن برکت تکیه گاه ازاین محکمتر؟شماکلا نمیخوای طلاق بگیری میگی دوسش دارم خوب اگه دوسش داری برو به زندگیت برس دیگه چراتاپیک میزنی وقتی حرف خودتو میزنی 😐

2720
نمیدونم ولی دیگ ب اینکه دوسم داشته باشه هم شک دارم 

من جای تو باشم دهنشو سرویس میکنم یا درست میشه یا تهش طلاقه دیگه خانوادت سرتو نمیبرن که!مرگ یه بار شیون یه بار!ولی به نظر من مردی که یه بار خیانت کنه بازم میکنه!مخصوصا همچین مرد طلبکار و پررویی😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2714
خو دروغ ک نیس من عاشقشم من ک ادعا نکردم اون عاشقمع عشق ی طرفه ندیدی تا حالا 

نمیگم که دروغ میگی منم چون این عشق یه طرفس میگم بگذر ازش اونم کسی که لیاقت عشق رو نداره چه برسه یه طرفه.چرا خووتو کوچیک میکنی چرا شخصیت خودتو خرد میکنی حالا اگه یکی بود سرش به تنش میارزید باز یه چیزی.به این فکر کن بچت فردا میخواد از تو الگو بگیره میخوای حقارت بهش یاد بدی

😎😎😎
ببخشید ولی امثال شما اسم عشق و کثیف میکنید.آخه عزیز من همچین آدم هرزه ی کثیفی لیاقت عشق داره که هرچی ...

دست خودش نیست عاشقه

شما نمیدونی چه حالی داره آدم عاشق 

همیشه میگم خدایا هرکیو خواستی سگ کن اما عاشق نکن 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم