2410
2553
عنوان

بچه ها بیاید تصمیم درستو بهم بگید دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 99 پست
زنداييت و شوهرت كاملا روي تو شناخت دارن و ميدونن كاري نميكني  بهمين خاطر رابطشونو ادامه ميدن&n ...

چرا لیندفه واقعاومیکنم خانواده میخوان ناراحت شن میخوان خوشحال شده از جفتشون شکایت میکنم 

نمیدانم،نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...

زن دایی جون چه زهره چشمی گرفته از همه 

وای بر شما که همچین مردی رو دوست داری 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 ...

👍👍👍👍👍😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2456
اخه سه سال قبلش باهم دوس بودیم بعدم عاشقانه ازدواج کردیم خیلی عالی بود رفتارمون تا اینک یهو دیدم دار ...

برو بزن دوتاشونو بکش خاک عالم تو سرت کنن بی عرضه

من بجای تو جوش آوردم

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
گلم وقتی انقدر خودت و دست کم گرفتی که خیانت میکنه و تازه طلبکارم هس فکر میکنی اخرش چیکار میکنه؟زندای ...

الان میخوام برم شهرستان یه مدتی برم پیش خانوادم زندایسمم ازش دوره و مگ تو این مدت بهم زنگ بزنن ولی من دیگ فعلا اینجا رو نمیتونم تحمل کنم

2714

یکی بود خیلی آدم فهمیده ایی بود

میگفت دختر یا پسری که اینجوریه رو حتی اگه توی شیشه مربا نگه داری بازم میره دنبال کارای بد بد فقط باید با اسید غسلش بدی تا آدم بشه 

حالا نقل این خانومه

آخ خواهر قربون دلت برم 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
وقتی عشق این وسط باشه هر کاری بکنی بازم نمیتونی 

ببخشید ولی امثال شما اسم عشق و کثیف میکنید.آخه عزیز من همچین آدم هرزه ی کثیفی لیاقت عشق داره که هرچی بچه ها میگن شما عشق عشق میکنی خب دیگه واسه چی تاپیک زدی باهمون عشقت تحمل کن کاراشو دیگه

😎😎😎
برو بزن دوتاشونو بکش خاک عالم تو سرت کنن بی عرضه من بجای تو جوش آوردم

چیکار کنم وقتی یکی نباشع بهش تکیه کنی میشی بی عرضه وقتی مامانم میگ عیب نداره شر ب پا نکن چ بگم

الان میخوام برم شهرستان یه مدتی برم پیش خانوادم زندایسمم ازش دوره و مگ تو این مدت بهم زنگ بزنن ولی م ...

خوبه همینکارو کن.بترسونش اگه پولکیه با مهریه اگه فکر میکنی از اینکه از دستت بده میترسه با طلاق

ببخشید ولی امثال شما اسم عشق و کثیف میکنید.آخه عزیز من همچین آدم هرزه ی کثیفی لیاقت عشق داره که هرچی ...

👍👍

ببخشید ولی امثال شما اسم عشق و کثیف میکنید.آخه عزیز من همچین آدم هرزه ی کثیفی لیاقت عشق داره که هرچی ...

خو دروغ ک نیس من عاشقشم من ک ادعا نکردم اون عاشقمع عشق ی طرفه ندیدی تا حالا 

2706