2726

تقریبا چند ماه پیش دیدم شوهرم با زنداییم ک سه تا بچه داره دوسته و خیلی عاشقانه رفتار میکنن چون دور بودیم زنگیدم ب شوهرم گریه کردم بازنداییمم حرف زدم و گفت از کوچیکیشون ی رابطه ای بوده ک دیگ تموم شد ولی همین دیروز دیدم شماره ی جدید زنداییمو تو گوشیش با اسم اقا سیو کرده و بهش سرکار ک بوده اس داده ک واستا میزنگم من بازم به زنداییم پیام دادم ولی این دفه اروم نه هر چی تونستم گفتم بش تهشم زد بلاکم کرد و فک کنم به شوهرم گفته بهش پیام دادم شوهرم باهام سرد شده سرسنگینه ولی من دوسش دارم چیکار کنم؟؟

نمیدانم،نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینجور ادمیو نباید دوست داشت

اخه سه سال قبلش باهم دوس بودیم بعدم عاشقانه ازدواج کردیم خیلی عالی بود رفتارمون تا اینک یهو دیدم داره با اون میحرفه هر چند رفتارش با من عوض نشد ولی نمیتونم تحمل کنم ک زنداییم با سه تا بچه شوهرم بش بگه دلم تنگه اونم فیلم سرلخت با عشوه براش بفرسته

نمیدانم،نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...

واه خیلی صبوری اولا ... اگر دفعه دوم قاط برخورد میکردی ب دفعه دوم کشیده نمیشد ... ابروی زنداییتو ببر و ب داییت بگو زنش رو جمع کنه ... چ غلط هااا .. من بودم جرررش میدادم خیلی ساده ای 

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

شوهرت داره دست پیش رو میگیره!

به داییت بگو حتما اول هم به خود داییت بگو شاید به مامانت اینا بگی بخوان منصرفت کنن که یه موقع زندگیشون به هم نخوره ولی همچین زن هرزه ای حقشه

دیگه نمیدونم چی بگم عزیزم خط قرمز من تو زندگی خیانت هست نمیتونم تحمل کنم بستگی به خودت داره

برو به داییت بگو زنش رو.جمع کنه

واقعا این دوستمون راست میگه برو بگو جمعش کنه واقعا که چه ادمایی پیدا میشن حالا بچه هم داره بگو خانوم سرت تو زندگی خودت باشه خجالت بکش 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
2706