2726

من دورانی ک این قرص رو میخوردم میگفتم برای اقدامه و... حالا ک قطعش کردم این دومین روزه از دیشی کمر درد خیلی  خیلی شدید تخمدان سمت راستمم درد خفیف داره میخواستم بپرسم هما کسایکه بار اول این قرص رو خوردن کمر دردشدید داشتن بعد پری شدن

من مصرف کردم دو دوره ولی باردار نشدم حین مصرف

دردایی ک گفتینو داشتم بخاطر مصرف دوفاستون بود

قاعدتا بعد مصرف این دارو یا پریود میشی یا ک بارداری😄

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
من مصرف کردم دو دوره ولی باردار نشدم حین مصرف دردایی ک گفتینو داشتم بخاطر مصرف دوفاستون بود قاعدتا ...

والا باردار ک باشی کمر دردت انقد شدید نیست کلا حالتای پزی ولی کمر درد م کشته واقعا نخواستیم منظم کنیم پزی رو حالا بعضیا دوماه ی بار پزی میشن یا با قرص من تاخیر دارم ولی میشم هرماه این درد شدیدو ک تحمل دار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من چهارسال مصرف کردم برا اینکه پریودام منظم شه تا مصرف میکردم خوب بود ولی قطع کردم باز نامنظم شد اون ...

اره ولی خیلی شدیده پدم گذاشتم ک هر وقت پری شدم من دکتر سه ماه تجویز کرده

بخدا همش عوارضه این داروهای ناباروری و تنبلی من که پنج ساله هر نوعشو بگی مصرف کردم ولی جواب نداد امی ...

من هنوز این دومین ماهه اقدامم ماه اول گرف ولی نمیدونم چ شد نشد دیگ

حالا کسیم باردار شده با این قرص یا فقط الکیه

آره من شدم 

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
من که نشدم چهارسال مصرف کردم الانم ک بخاطر تحریم تو شهر ما گیر نمیفته خارجیش ایرانیش هس مصرف کردم حت ...

میدونی خیلیا ک باردار نشدن با قرصو دوا با تخم شوید و شیرو کره و هل و...باورت میشه خیلیا رو دیدم بعد هف سال باردار شدن یا دو سال یا چهار سال ...خودم انجام ندادم چون تنها نیستم دوس ندارم اطرافم بفهمن من دارم برای بارداری میخورم

2706