2737
2734

دوماهشه.متوجه شدم رفلاکس داره از دیروز انگار شدید شده .کارم شده گریه جلو چشام داره زجر میکشه تا شنبه ببرمش دکترم بچم تلف میشه چکار کنم .تا شنبهمیگیره یهو گریه میکنه ول میکنه .یسره انگشتشو میکنه دهنش همش انگار اروغ داره .چشاشو میماله .الهی بمیرم براش هی به خودش میپیچه .خیلی که گشنش میشه بزور یکم شیر میخوره...تا حالا انقد شدید نبود من متوجه نبودم که شاید رفلاکس باشه .اینماهم فط ۴۰۰کرم وزن اضافه کرده .خیلی نگرانو کلافم .چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت بشین بچه را هم حالت نشسته نگه دار شیر بده بهش ،موقع خوابوندن هم بچه را به پهلو بخابون، قطره منتول از داروخانه بگیر بزن رو لباس وبالشت بچه 

روغن کنجد بزن به معده وملاج سر بچه  روزی چند بار ،خودت گرمی بخور 

تهرانی ؟

اگر تهرانی ی پزشک خوب بگم که امروز هم هست 

دختر من رفلاکسش خیییلی شدید تر بود چندین بار نصف شب میبردمش دکتر انقدر که گریه میکرد

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
خودت بشین بچه را هم حالت نشسته نگه دار شیر بده بهش ،موقع خوابوندن هم بچه را به پهلو بخابون، قطره منت ...

همینجوری شیر  میدم نمیگیره یعنی تا میگیره گریظ شروع میشه پستونک میذارم اروم میظه