2737
2734
هایپرچی هست؟؟چطوری ادم هاپیرمیشه؟؟چیکارکنم هایپرنشم؟؟

هایپر یعنی تعداد تخمک زیاد بگیرن ازتون.

اونایی که تنبلی دارن احتمال زیاد هایپر میشن چون ذخیره تخمدانشون بالاس، کاریشم نمیشه کرد.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
براچی فقط برای یه باراینقدزیادشد؟؟آزادبوده هزینه ها؟؟

هزینه ها کلا ازاده همسرم سه بار عمل شده یه بار واریکوسل دو بار نمونه برداری از بیضه هزینه تخمک کشی داروهاش .هزینه انتقال و هزینه دو سال رفت و امد و اقامت و خورد و خوراک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه ها کلا ازاده همسرم سه بار عمل شده یه بار واریکوسل دو بار نمونه برداری از بیضه هزینه تخمک کشی د ...

هاااااایناهمه ۲۰خورده ای؟؟فک کردم فقط یه باربوده...اقامت مگه کجاانجام دادی؟؟اهل کدوم شهری؟من شیرازم

هایپر یعنی تعداد تخمک زیاد بگیرن ازتون. اونایی که تنبلی دارن احتمال زیاد هایپر میشن چون ذخیره تخمدا ...

یعنی واسه هایپرنشدن راهی نیس؟؟چه بد😔😔حالاهاپیرشدم درمانش چطوریه؟

2731
یعنی واسه هایپرنشدن راهی نیس؟؟چه بد😔😔حالاهاپیرشدم درمانش چطوریه؟

نه.

دارو میدن و رژیم پر پروتئین باید داشته باشین. مثلاً روزی ۵،۶ تا سفیده تخم مرغ.

نه. دارو میدن و رژیم پر پروتئین باید داشته باشین. مثلاً روزی ۵،۶ تا سفیده تخم مرغ.

اووووووه چقدزیادواااای من این ماه بخاطرداروهای هورمونی وقرص دگزامتازون لعنتی کلی وزنم رفته بالاهمش پف کرده بودم قطعش کردم 

اووووووه چقدزیادواااای من این ماه بخاطرداروهای هورمونی وقرص دگزامتازون لعنتی کلی وزنم رفته بالاهمش پ ...

داروهای آی‌وی‌اف هم همینجوریه، مخصوصاً اونایی که برای انتقال جنین میدن.

داروهای آی‌وی‌اف هم همینجوریه، مخصوصاً اونایی که برای انتقال جنین میدن.

واااااای نگومن که کم کاری تیروئیدم دارم این مشکل هم هس ازبس داروخوردم گیج شدم شدم مث پیرزنهابخداخسته شدم ازدکترودارو

2738