2726
میخای ای وی اف کنی  خزینش چقدره

نه عزیزم من مشکل تنبلی دارم ۲بارآی یوآی کردم نگرفت الان توفکرآی وی افم خواسم یه کم درموردش تحقیق کنم والاهزینه من خودم خبرندارم دقیقشوولی توسایت خوندم یکی میگف ۲۰میلیون یکی میگه۱۰ یکی میگه۱۷آخه بستگی به میزان داروهایی که نیازداری میشه...شمامشکلت چیه گلم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکلتون چی بوده؟؟؟چن بارانجام دادی؟؟؟هزینه چقدربوده؟؟

تنبلی شدید

تا حالا ۲ بار تخمک کشی شدم، ۳ بار انتقال جنین منفی

۱ بار پانکچر با ۱ بار انتقال جنین تقریباً شد ۱۴

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
تنبلی شدید تا حالا ۲ بار تخمک کشی شدم، ۳ بار انتقال جنین منفی ۱ بار پانکچر با ۱ بار انتقال جنین تق ...

اخیییییی الهیییییی عزیزم ایشالله نتیجه بگیری گلم منم تنبلی دارم ۲بارآی یوآی ناموفق داشتم خیلی نگرانم ۲ساله درگیرم البته۳سال پیش اوایل ازدواج طبیعی وبدن داروباردارشدم تو۴ماهگی سقط شدکورتاژکردم پس بود...بعدش تشخیص دادن تنبلی دارم وتاالن ۲ساله منتظرم...میگم پانکچرچه فرقی باتخمک کشی داره؟؟؟میشه یه کم درموردآی وی اف توضیح بدی؟؟راسی بادفترچه وبیمه این هزینه شدبرات یاآزاد؟؟

من همسرم مشکل داشت و بار اول با ای وی اف بار دار شدم دعا کنید تا اخر صحیح و سالم پیش بره و به دنیا بیاد الان پنج هفتمه ما هزینمون چون همسرم مشکل داشت شاید ۲۰ و خورده ای البته چیزایی که حساب کردیم مابقی بماند که یادداشت نکردیم

اخیییییی الهیییییی عزیزم ایشالله نتیجه بگیری گلم منم تنبلی دارم ۲بارآی یوآی ناموفق داشتم خیلی نگرانم ...

پانکچر همون تخمک کشیه.

داروها و آزمایشها با دفترچه، بقیه‌اش آزاد.

آمپول میدن از روز ۲ یا ۳ پریود باید شروع بشه، یک هفته بعد میری سونو که ببینن فولیکولها چقدر رشد کردن. بعد اگر لازم باشه باز آمپولها رو ادامه میدن تا روز پانکچر. اگر هایپر نشی ۳ تا ۵ روز بعد انتقال میدن اگر هایپر بشی جنینها رو فریز میکنن انتقال میوفته ۲ ماه بعد.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
پانکچر همون تخمک کشیه. داروها و آزمایشها با دفترچه، بقیه‌اش آزاد. آمپول میدن از روز ۲ یا ۳ پریود ...

مرسی عزیزم ممنونم بابت راهنمایی هاتون ایشالله که این ماه مامان بشی به حق لب تشنه امام حسین وعلی اصغرشش ماهه اش

2706