1373
1363

میخای ای وی اف کنی 

خزینش چقدره

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 دلوین کوچولو من میشه زودی بیای پیشم ندیدمت ولی گاهی خیلی دلم برات تنگ میشه همیشه لباس کوچولوهاتو میذارم جلوم و کلی قربون صدقش میرم میشه بیای تا خوش حال شم که دیگه هیچ وقت هیچ کمبودی رو احساس نکنم دلت میاد مامانت انقدر غصه بخوره 😔 برام دعا کنید
میخای ای وی اف کنی  خزینش چقدره

نه عزیزم من مشکل تنبلی دارم ۲بارآی یوآی کردم نگرفت الان توفکرآی وی افم خواسم یه کم درموردش تحقیق کنم والاهزینه من خودم خبرندارم دقیقشوولی توسایت خوندم یکی میگف ۲۰میلیون یکی میگه۱۰ یکی میگه۱۷آخه بستگی به میزان داروهایی که نیازداری میشه...شمامشکلت چیه گلم؟؟؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1387
مشکلتون چی بوده؟؟؟چن بارانجام دادی؟؟؟هزینه چقدربوده؟؟

تنبلی شدید

تا حالا ۲ بار تخمک کشی شدم، ۳ بار انتقال جنین منفی

۱ بار پانکچر با ۱ بار انتقال جنین تقریباً شد ۱۴

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
تنبلی شدید تا حالا ۲ بار تخمک کشی شدم، ۳ بار انتقال جنین منفی ۱ بار پانکچر با ۱ بار انتقال جنین تق ...

اخیییییی الهیییییی عزیزم ایشالله نتیجه بگیری گلم منم تنبلی دارم ۲بارآی یوآی ناموفق داشتم خیلی نگرانم ۲ساله درگیرم البته۳سال پیش اوایل ازدواج طبیعی وبدن داروباردارشدم تو۴ماهگی سقط شدکورتاژکردم پس بود...بعدش تشخیص دادن تنبلی دارم وتاالن ۲ساله منتظرم...میگم پانکچرچه فرقی باتخمک کشی داره؟؟؟میشه یه کم درموردآی وی اف توضیح بدی؟؟راسی بادفترچه وبیمه این هزینه شدبرات یاآزاد؟؟

من همسرم مشکل داشت و بار اول با ای وی اف بار دار شدم دعا کنید تا اخر صحیح و سالم پیش بره و به دنیا بیاد الان پنج هفتمه ما هزینمون چون همسرم مشکل داشت شاید ۲۰ و خورده ای البته چیزایی که حساب کردیم مابقی بماند که یادداشت نکردیم

1376
اخیییییی الهیییییی عزیزم ایشالله نتیجه بگیری گلم منم تنبلی دارم ۲بارآی یوآی ناموفق داشتم خیلی نگرانم ...

پانکچر همون تخمک کشیه.

داروها و آزمایشها با دفترچه، بقیه‌اش آزاد.

آمپول میدن از روز ۲ یا ۳ پریود باید شروع بشه، یک هفته بعد میری سونو که ببینن فولیکولها چقدر رشد کردن. بعد اگر لازم باشه باز آمپولها رو ادامه میدن تا روز پانکچر. اگر هایپر نشی ۳ تا ۵ روز بعد انتقال میدن اگر هایپر بشی جنینها رو فریز میکنن انتقال میوفته ۲ ماه بعد.

پانکچر همون تخمک کشیه. داروها و آزمایشها با دفترچه، بقیه‌اش آزاد. آمپول میدن از روز ۲ یا ۳ پریود ...

مرسی عزیزم ممنونم بابت راهنمایی هاتون ایشالله که این ماه مامان بشی به حق لب تشنه امام حسین وعلی اصغرشش ماهه اش

1378
هایپرچی هست؟؟چطوری ادم هاپیرمیشه؟؟چیکارکنم هایپرنشم؟؟

هایپر یعنی تعداد تخمک زیاد بگیرن ازتون.

اونایی که تنبلی دارن احتمال زیاد هایپر میشن چون ذخیره تخمدانشون بالاس، کاریشم نمیشه کرد.

براچی فقط برای یه باراینقدزیادشد؟؟آزادبوده هزینه ها؟؟

هزینه ها کلا ازاده همسرم سه بار عمل شده یه بار واریکوسل دو بار نمونه برداری از بیضه هزینه تخمک کشی داروهاش .هزینه انتقال و هزینه دو سال رفت و امد و اقامت و خورد و خوراک

هزینه ها کلا ازاده همسرم سه بار عمل شده یه بار واریکوسل دو بار نمونه برداری از بیضه هزینه تخمک کشی د ...

هاااااایناهمه ۲۰خورده ای؟؟فک کردم فقط یه باربوده...اقامت مگه کجاانجام دادی؟؟اهل کدوم شهری؟من شیرازم

هایپر یعنی تعداد تخمک زیاد بگیرن ازتون. اونایی که تنبلی دارن احتمال زیاد هایپر میشن چون ذخیره تخمدا ...

یعنی واسه هایپرنشدن راهی نیس؟؟چه بد😔😔حالاهاپیرشدم درمانش چطوریه؟

یعنی واسه هایپرنشدن راهی نیس؟؟چه بد😔😔حالاهاپیرشدم درمانش چطوریه؟

نه.

دارو میدن و رژیم پر پروتئین باید داشته باشین. مثلاً روزی ۵،۶ تا سفیده تخم مرغ.

1364