2726
عنوان

کسی هست؟؟؟نظرتونو در مورد این مبل بگین..عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم چندروز پیش جهیزیه برووون دعوت بودم😀عین اولی بود مبلاشون ترکیب کرم و یشمی بود.میگفتن ۱۶ تومن خری ...

قسمت تکیه گاهشونم کوتاهه راحت نیست من نمیپسندم الان هر جا میری اینا هست با دو رنگ من چیزی زیاد بشه رو نمیخرم.چیپ میشه دیگه. بستگی داره عزیزم چستر بیست تومانی هم من دیدم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
منم چندروز پیش جهیزیه برووون دعوت بودم😀عین اولی بود مبلاشون ترکیب کرم و یشمی بود.میگفتن ۱۶ تومن خری ...

اینا زود از مد میرن الان بازارش داغه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
قسمت تکیه گاهشونم کوتاهه راحت نیست من نمیپسندم الان هر جا میری اینا هست با دو رنگ من چیزی زیاد بشه ر ...

آره دقیقا چون کوتاه بودن اصلا راحت نبودن

گفتم شاید اینا گرون میگن آخه عادتشونه همه چی رو گرونتر از اونی که خریدن میگن😅😅

مرسی عزیزم💕💕

2706