2410
2553
عنوان

کسی هست؟؟؟نظرتونو در مورد این مبل بگین..عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 46 پست
اولی خیلی قشنگه من خونه‌ی چند نفر دیدم خیلی نازن.ولی دو رنگش کن

مثلاچ ترکیب رنگی عزیزم

بعد اگ بخام کاور کنم  واسه اینکه چرک نشن زشت نمیشن

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلاچ ترکیب رنگی عزیزم بعد اگ بخام کاور کنم  واسه اینکه چرک نشن زشت نمیشن

یکی از دوستام طوسی و زرشکی ساخت فوق العاده شد رنگش خیلییییی نازه حالا من میگم شاید به نظر زشت بیاد ولی باید رنگشو ببینی خیلی شیکه یکی دیگه هم کرم ساخت با یه ابی خیلی خوشرنگ.این ترکیب‌رنگ‌هارو‌اینطوری‌تصور کنی‌بد به نظر میرسه ولی کنار هم ببینی خیلی نازن.نمیدونم‌والا من از کاور کردن خوشم نمیاد معلوم نیست‌چقدر قراره زندگی کنیم استفاده کن کیف کن بابا کاور نکن 

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2720
یکی از دوستام طوسی و زرشکی ساخت فوق العاده شد رنگش خیلییییی نازه حالا من میگم شاید به نظر زشت بیاد و ...

مرسی عزیزم اره تصورش کردم واقن قشنگ میشه

اخه بچه های جاریم و اینا خیلی بی ملاحضن میان بادستای کثیف میرن روش

بنظرت طوسی صورتیش چجوره؟؟؟؟؟

مرسی عزیزم اره تصورش کردم واقن قشنگ میشه اخه بچه های جاریم و اینا خیلی بی ملاحضن میان بادستای کثیف ...

راستش طوسی صورتیشو ندیدم ولی طوسی زرشکیش رو چون دیدم خیلی رنگ شیک و سنگینیه.حالا اگه اینطوریه کاور کن بعد مهمونای خاص داری کاور رو دربیار

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
راستش طوسی صورتیشو ندیدم ولی طوسی زرشکیش رو چون دیدم خیلی رنگ شیک و سنگینیه.حالا اگه اینطوریه کاور ک ...

ممنونم عزیزم ازراهنماییت😍😍😍قیمتشو 4و 800گفته خوبه؟؟یجا تولیدیه آشناهستش

2714
ممنونم عزیزم ازراهنماییت😍😍😍قیمتشو 4و 800گفته خوبه؟؟یجا تولیدیه آشناهستش

قربونت.اره خیلی خوبه ولی مطمئن باش قشنگ میسازه چون خیلی ظریف کاری داره انگار

اولی ولی خیلی دیگه این مدلا زیاد شدن دلمو زد 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
اولی ولی خیلی دیگه این مدلا زیاد شدن دلمو زد 

منم چندروز پیش جهیزیه برووون دعوت بودم😀عین اولی بود مبلاشون ترکیب کرم و یشمی بود.میگفتن ۱۶ تومن خریدیم ولی اینجا بچه ها میگن ۵ ۶ اینا 🤔🤔🤔

تک نفره هاش که اصلاااا راحت نبود

اولی 

من یه کاناپه شبیه اولی دارم پارسال ۱ و ۲۰۰ گرفتم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706