2703
2553
اخه پارسال کمرشو عمل کرد چندماه دستم بش بند بود عروساش یه سراغ نگرفتن هی گفت زایمانت جبران میکنم کو ...

حالا عزیزم کوتا زایمان انشالله تلاوت موقع خوب میشه جبران میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من صد در صد خودمم انقد خودمم كه حس ميكنم خونه ي بابامم از راحتي😂😂😂  حسرتم ندارم راستش با ...

منم ۲۳ سالمه.شدید ازاد بودم و خوشحال و ب قول خودت ب شدت مجردی کردم

ولی الان دارم‌افسرده میشم از این وضعیتم.خسته شدم

2720
😂😂😂 نه بابا طلبکار مگه ادمو فراموش میکنه. یکیه که خیلی دلتنگم ببینمش. دو ساله بهش فک میکنم 😩

اي جانم دركت ميكنم ميتونه چه حس خوبي باشه ايشالا برات زود زود اتفاق بيوفته ذوق كنيييي

حالا عزیزم کوتا زایمان انشالله تلاوت موقع خوب میشه جبران میکنه

پارسال مرداد کپرشو عمل کرد هنوز زیربار نمیره کاراشو بکنه

من آی وی افی هستم انشالله انشالله باردار بشم شاید استراحتی بشم😐

2714

بچه ها فامیلمون گیر داده برم خونشون هر دفعه میپیچونم بازم پیگیر میشه خوب دوست ندارم برم😣. اونا همه با شوهراشون میرن این اونور من عین نخودی اون وسط معذبم خوب 😡دوست دارم برم گردش ولی با همسر خودم. دیروز قرار بود برم زنگ زد گفت فامیلشون مرده باید برن ختمش قرار کنسله😁 نور به قبرش بباره. کاش این فامیلمون اینو میخوند دیگه اصرار نمیکرد😣

وای عزیزم چرا

من ی پسر ۱ سال و ده ماه داشتم زایمان کردم .خواهرمو بچه ۱ سال و نیمش پایین خونشون میشستن مامانم کلا اونو بغل میگرفت ۵ روز خونسون بودم گفت جمع کن برو نمیتونم بچه هارو نگه دارم منم سزارین بودم.مادرشوهرمم کربلا بود اومد خیلی ناراحت شد

يعني متاهل شدي اينجوري شدي؟

اره.اصلا خودم نیستم.

لیسانسمو ک نصفشو حضوری رفتم بقیش غیر حضوری.الان دوس دارم‌ادامه بدم میگه از تغییر وضعیتت میترسم

بیرون نمیزاره برم .ب خندیدنم حرف زدنم همه چیم کار داره خسته شدم

2706