1421
1411
عنوان

هرکسی حوصلش سر رفته بیاد حرف بزنیم یا بازی کنیم بدووویین

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 66 پست
شریک شدیم ی کار راه انداختیم ۲۰ اون گذاشت ۲۰ من

ضمانت و چک اینا نگرفتی ازش؟؟ اگه داری برو شکایت کن پولتو بگیر. 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
مامان من زاییدم منو راه نداد خونش گلم

اخه پارسال کمرشو عمل کرد چندماه دستم بش بند بود عروساش یه سراغ نگرفتن

هی گفت زایمانت جبران میکنم کو پس

دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

بیشتر روی صحبتم با متاهلاس تو زندگی خودتونید؟خود واقعی تون؟یا عوض شدید؟حسرت چیزی رو ندارید؟وانمو ...

نه من صد در صد خودمم انقد خودمم كه حس ميكنم خونه ي بابامم از راحتي😂😂😂 

حسرتم ندارم راستش با بيست و دو سال انقدررررر مجردي كردم كه واقعا ديگه كافي بود...

1401
اومديم و طلبكار بود  هيجانت زياد ميره بالا ولش كن😂😂😂😂

😂😂😂 نه بابا طلبکار مگه ادمو فراموش میکنه. یکیه که خیلی دلتنگم ببینمش. دو ساله بهش فک میکنم 😩

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
اخه پارسال کمرشو عمل کرد چندماه دستم بش بند بود عروساش یه سراغ نگرفتن هی گفت زایمانت جبران میکنم کو ...

حالا عزیزم کوتا زایمان انشالله تلاوت موقع خوب میشه جبران میکنه

مامان من زاییدم منو راه نداد خونش گلم

وای عزیزم چرا

بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 
نه من صد در صد خودمم انقد خودمم كه حس ميكنم خونه ي بابامم از راحتي😂😂😂  حسرتم ندارم راستش با ...

منم ۲۳ سالمه.شدید ازاد بودم و خوشحال و ب قول خودت ب شدت مجردی کردم

ولی الان دارم‌افسرده میشم از این وضعیتم.خسته شدم

😂😂😂 نه بابا طلبکار مگه ادمو فراموش میکنه. یکیه که خیلی دلتنگم ببینمش. دو ساله بهش فک میکنم 😩

اي جانم دركت ميكنم ميتونه چه حس خوبي باشه ايشالا برات زود زود اتفاق بيوفته ذوق كنيييي

1394
حالا عزیزم کوتا زایمان انشالله تلاوت موقع خوب میشه جبران میکنه

پارسال مرداد کپرشو عمل کرد هنوز زیربار نمیره کاراشو بکنه

من آی وی افی هستم انشالله انشالله باردار بشم شاید استراحتی بشم😐

دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏
بیشتر روی صحبتم با متاهلاس تو زندگی خودتونید؟خود واقعی تون؟یا عوض شدید؟حسرت چیزی رو ندارید؟وانمو ...

من کلا خودمم

بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 

بچه ها فامیلمون گیر داده برم خونشون هر دفعه میپیچونم بازم پیگیر میشه خوب دوست ندارم برم😣. اونا همه با شوهراشون میرن این اونور من عین نخودی اون وسط معذبم خوب 😡دوست دارم برم گردش ولی با همسر خودم. دیروز قرار بود برم زنگ زد گفت فامیلشون مرده باید برن ختمش قرار کنسله😁 نور به قبرش بباره. کاش این فامیلمون اینو میخوند دیگه اصرار نمیکرد😣

1387
وای عزیزم چرا

من ی پسر ۱ سال و ده ماه داشتم زایمان کردم .خواهرمو بچه ۱ سال و نیمش پایین خونشون میشستن مامانم کلا اونو بغل میگرفت ۵ روز خونسون بودم گفت جمع کن برو نمیتونم بچه هارو نگه دارم منم سزارین بودم.مادرشوهرمم کربلا بود اومد خیلی ناراحت شد

انشالله زودتر ببینیش

اي جانم دركت ميكنم ميتونه چه حس خوبي باشه ايشالا برات زود زود اتفاق بيوفته ذوق كنيييي

عزیزم ممنون. ولی احتمالش در حد پیدا شدن دایناسورها تو قرن بیست و یکه😂😂😂

انشالله زودتر ببینیش

ممنون عشقم

يعني متاهل شدي اينجوري شدي؟

اره.اصلا خودم نیستم.

لیسانسمو ک نصفشو حضوری رفتم بقیش غیر حضوری.الان دوس دارم‌ادامه بدم میگه از تغییر وضعیتت میترسم

بیرون نمیزاره برم .ب خندیدنم حرف زدنم همه چیم کار داره خسته شدم

1364