1421
1411
عنوان

هرکسی حوصلش سر رفته بیاد حرف بزنیم یا بازی کنیم بدووویین

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 66 پست
بچه ها من ی سوال بپرسم؟

بپرس گلم

بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

بچه ها مامانم هیچوقت واسه کارای من نبود

همیشه تودشو به مریضی زد

حالا میخوام باردار شم رفته وقت عمل زانو گرفته خیلی ناراحتم ازش

دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏
1401
بچه ها مامانم هیچوقت واسه کارای من نبود همیشه تودشو به مریضی زد حالا میخوام باردار شم رفته وقت عمل ...

خوب حتمن مریضه بنده خدا دیگه. الکی نمیره عمل کنه که. شمام درک کن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
بچه ها مامانم هیچوقت واسه کارای من نبود همیشه تودشو به مریضی زد حالا میخوام باردار شم رفته وقت عمل ...

سر خرید عقد و عروسی گفت حالم خوب نیس من تنها رودم با خانواده ی شوهر در حالیکه بعدش جدا میومد بریم برا خودش لباس بخره😭

1394

خب مثلا میخای باردار شی مامانت چیکار کنه ببخشید خب اول بزار عملش تموم شه بعد اقدام کن

بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 
دوس پسر خرم

مردی که از ادم تو دوستی پول بخواد خیلی رو داره والا. اشتباه کردی که پول دادی بهش

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1427
بیشتر روی صحبتم با متاهلاس تو زندگی خودتونید؟خود واقعی تون؟یا عوض شدید؟حسرت چیزی رو ندارید؟وانمو ...

همه جواب بدن لطفا

خب مثلا میخای باردار شی مامانت چیکار کنه ببخشید خب اول بزار عملش تموم شه بعد اقدام کن

بابا من مشکل دارم بعد ۵ سال رفتم دنبال کاراش

تا گفتم رفت نوبت گرفت

کارام مونده کلی درس دارم ولی اصن حسش‌نمیاد😭 دلم یه ذره هیجان میخواد. مثلن یکی که امکان نداره یاد من ...

اومديم و طلبكار بود 

هيجانت زياد ميره بالا ولش كن😂😂😂😂

1339