1874
عنوان

هرکسی حوصلش سر رفته بیاد حرف بزنیم یا بازی کنیم بدووویین

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 66 پست
بچه ها من ی سوال بپرسم؟

بپرس گلم

بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 

فروش آنلاین مواد غذایی، ارسال بهداشتی با یخچال برای ایام قرنطینه در تهران   

1922
بچه ها مامانم هیچوقت واسه کارای من نبود همیشه تودشو به مریضی زد حالا میخوام باردار شم رفته وقت عمل ...

سر خرید عقد و عروسی گفت حالم خوب نیس من تنها رودم با خانواده ی شوهر در حالیکه بعدش جدا میومد بریم برا خودش لباس بخره😭

1911
بچه ها مامانم هیچوقت واسه کارای من نبود همیشه تودشو به مریضی زد حالا میخوام باردار شم رفته وقت عمل ...

خب مثلا میخای باردار شی مامانت چیکار کنه ببخشید خب اول بزار عملش تموم شه بعد اقدام کن

بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 
1826
بیشتر روی صحبتم با متاهلاس تو زندگی خودتونید؟خود واقعی تون؟یا عوض شدید؟حسرت چیزی رو ندارید؟وانمو ...

همه جواب بدن لطفا

مردی که از ادم تو دوستی پول بخواد خیلی رو داره والا. اشتباه کردی که پول دادی بهش

شریک شدیم ی کار راه انداختیم ۲۰ اون گذاشت ۲۰ من

د ر تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍              با من در نیفتین مثل بقیه نیستم   شلوارتونو میکشم پایین   
کارام مونده کلی درس دارم ولی اصن حسش‌نمیاد😭 دلم یه ذره هیجان میخواد. مثلن یکی که امکان نداره یاد من ...

اومديم و طلبكار بود 

هيجانت زياد ميره بالا ولش كن😂😂😂😂