2726
عنوان

چرا ما زن ها اینجوری شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 27 پست
خوب چرا ماها حواسمون به همدیگه نیست  شدیم پر از بغض و کینه نسبت به همدیگه از هیچ پیشرفت همدیگه ...

بحث پیشرفت رو برای حمایت کاملا موافقم....حرف من زن دوم هستش که گفتید....اخه اینکه پیشرفت نیست...‌اصن غیر انسانیه...

ولی گزینه های دیگه رو با شما موافقم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
یه سنتی از ابتدای بشریت بوده که بیشتر جاها کمتر شده. زن و همیشه کم تر میدیدن.  توی بعضی از کشو ...

آفرین خودمون، خودمون رو قبول نداریم، همدیگر رو تشویق نمیکنیم، خانم میخواد ادامه تحصیل بده، ده نفر بهش میگن پس شوهرت و بچه ات چی

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی همینجا طرف ور میداره زنشو میزنه میان می گن مقصر تو بودی، نباید عصبانیش می کردی. بسوز و بساز برو نازشو بکش. کم کم به این تفکر تبدیل میشه که خانوما خودشونو قربانی می دونن. دقیقا رفتار یه قربانی رو از خودشون نشون میدن. دایم سرکوب می کنن احساسشون.، از حق و حقوقشون دست می کشن. دختراشونو قربانی بزرگ می کنن و پسراشونو سلطه گر

She is everything I ever wanted.... 
الان اصلا بحث مقصری یا مقصر بودن زن ها نیست، بحثم این هست چرا اینقدر خودمون خودمون رو تحقیر میکنیم&n ...

چه شوهری😂😂😂😂😂

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2728
بحث پیشرفت رو برای حمایت کاملا موافقم....حرف من زن دوم هستش که گفتید....اخه اینکه پیشرفت نیست...‌اصن ...

نه منظورم از زن دوم این هست که اونجا هم مردها رو کسی مقصر نمیدونه 

به خانم اول میگن ببین چیکار کردی که شوهرت ولت کرده، نمیگم طرف هیز بوده، هرزه بوده 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
نه منظورم از زن دوم این هست که اونجا هم مردها رو کسی مقصر نمیدونه  به خانم اول میگن ببین چیکار ...

همه هم اینجور نیستن عزیزم...مطمئنا مرد هم مقصره

آفرین خودمون، خودمون رو قبول نداریم، همدیگر رو تشویق نمیکنیم، خانم میخواد ادامه تحصیل بده، ده نفر به ...

افرین. همه می گن ادامه تحصیل ندین به در نمی خوره. بعد این همه اگهی استخدام می بینم که حتی برای منشی و آبدارچی بودن باید مدرک حداقل لیسانس داشته باشی!! 

اتفاقا برای همه خانوم های موفق دنیا که باعث تغییرات بزرگ شدن، تحصیل جزو واجب ترین چیزا بوده چون هم ذهنشونو باز کرده هم براشون فرصت کاری بهتر و موقعیت اجتماعی بهتری رقم زده

She is everything I ever wanted.... 
یکی همینجا طرف ور میداره زنشو میزنه میان می گن مقصر تو بودی، نباید عصبانیش می کردی. بسوز و بساز برو ...

خدایی الان اعصابم ریخته بهم، از این که ما زنها چقدر خودمون رو کوچیک میکتیم

چه شوهری😂😂😂😂😂

یه جان خودم بعد فحش رو به همنوع خودمون میدیم، 

الان اصلا بحث مقصری یا مقصر بودن زن ها نیست، بحثم این هست چرا اینقدر خودمون خودمون رو تحقیر میکنیم&n ...

این بخاطر فرهنگ خیلی قشنگیه که از قدیم به جا مونده و جنس زن رو مایه شرمساری میدونستن.. دیگه حتی تو ذهن خوده زنها اینجوری جا افتاده که نباید تو جامعه باشن و از همه چی دریغشون کردن... ای کاش کوروش هيچوقت از دنیا نمیرفت و عمرش جاودان میموند

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
افرین. همه می گن ادامه تحصیل ندین به در نمی خوره. بعد این همه اگهی استخدام می بینم که حتی برای منشی ...

تازه بعدش میگن اخرش که چی 

من مطلبی رو میخوندم در مورد تفاوت های فردی نوشته بود دخترها تا مقطع لیسانس از پسرها پیش هستن، از همه لحاظ بعد از لیسانس یکهو پسرها پیشی میگیرن چون دخترها ازدواج میکنن و خونه نشین میشن 

این تبعیض از وقتی بچه بدنیا میاد هست وقتی دختر میشه، میگن اشکال نداره ان شا الله بعدی 

بعد جالبه که خود زنها همین رو میگن، بعد پسر باشه میگن افرین

باید از اول تویِ گوشمان می خواندند ؛

مرد که گریه نمی اندازد !!!

خیلی از نکات را اشتباه به ما گفته اند ...

مردانِ واقعی ، آمده اند رویِ این سیاره ، تا آرامش و امنیت را معنا کنند ...

تا انگیزه باشند ...

تا زنان و کودکان ، بدونِ هیچ دلهره ای ، ظریف بمانند ...

باید به مردان یادآوری کرد تا بدانند مرد بودن چقدر لذت دارد ...

باید بدانند دنیا رویِ مردانگیشان حساب کرده ...

باید مردانه ، پایِ دنیا و ظرافتش بایستند ...

هر زنی و با هر قدرت و جایگاهی هم که باشی ، آخرش نیاز داری ، گاهی از ترسِ نامردی ها ، پشت یک مردِ واقعی پناه بگیری ...

این ضعفِ تو نیست ،

این طبیعتِ زیبایِ زنانه است !!!!

زن و مرد ، صرفا دو جنسیت نیست ،

دو ارزشِ "موازی" است ...

نقاب هایتان را بردارید ...

تمام کنید ، بازیِ نر و ماده بودن را ...

به جایِ "جنسیت" ، رویِ هویت و ارزشتان متمرکز شوید ...

تفاوت ها ، برای تمایز و برتری دادن نیست ! برایِ ساختنِ دنیاست ...

خوشبختیِ کائنات ، با روحی زنانه ، و دستانی مردانه تضمین می شود ...

هم مرد بودن ، و هم زن بودن ؛

هنر می خواهد !

پس لطفاً ادایش را در نیاورید !

بدونِ هیچ دخل و تصرفی چیزی باشید که بخاطرش آفریده شده اید !

دنیایِ واقعی ؛

مردان و زنانِ واقعی می خواهد ...