2737
2734

خانوما من تقریبا یه هفته اس فهمیدم دوقلو تو شکمم مرده شدن 

۷ و ۸ هفته 

شایف میزدم جاشون خیلی محکم .یه هفته کلا جشونده خوردم با سه تا امپول دکتر داده امروز دردهام شروع شده و لک قهوه ای دیدم 

به نظرتون برم بیمارستان با قرص سقط کنم یا صبر کنم تو خونه خونریزی شروع بشه

چون دوقلو بودن به نظر برو بيمارستان بهتره. البته من خودم ٦ ماه پيش سقط كردم رشد نكرده بود توهمون ٦ هفته سقط كردم با قرص جاهاي ديگه رفتم دكتر ميگفتن بايد بياي بيمارستان تحت نظر باشي موقع سقط ولي دكتر خودم گفتم خونه هم ميتوني فقط كسي پيشت باشه به مامانم گفتم اومد پيشم با ٥ تا قرص اول جواب نداد بعد سه ساعت٥ تاي دومو استفاده كردم نيم ساعت بهدش مثه آب ازم خون ميريخت ولي هيچي درد نداشتم فقط وقتي ميخواست كامل بيفته يه دردي مثه درد پريود يه كم بيشتر گرفت و وقتي افتاد آروم شدم. خيلي خطرناك نيس من كه اذيت نشدم ولي واسه شما دوقلو بوده به خاطر اون ميكم بيمارستان بري بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دو تا هفته ی هشت داشتم تو خونه سقط کردم دقیقا مثل همون دوستمون که گفتن شوهرم فقط بود.سخت نبود ولی دوتا هفتهی بیست وسه ونوزده مردم وزنده شدم اخرس رفتم بیمارستان مثل زایمان بود

بمون تو خونه خونریزیت شروع شه بعد برو بیمارستان هفته ی هفت وهست خیلی سخت نیست البته مال شما دوتاست . ...

بارداری موفق داشتین؟

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
2738

اره عزیزم پسرم چهارده سالشه .نا خواسته بود سریع بعد ازدواج باردارشدم البته شوکه شدم ولی عزیز دلم بود .دومی توهفته ی بیست وسه چهار در حالیکه همه چی خوب بود تو شکمم مرد پسر بود .سومی هفته ی هشت قلبش تشکیل  شد بعد یک هفته وایستاد .سومی هفته ی نوزده  قلبش واستاد کورتاژ شدم بخاطرس تادم مرگ رفتم وحشتناک خونریزی داشتم می خواستم تو خوته با قرص باشه یعنی دکتر بی شعورم گفت میشه  بالاخره بعد یکماه خونریزی شدید بخاطر چند میل که چسبیده بود کورتاژ کردم .چهارمی هم هفته ی هشت قلبش وایستاد اونم توذخونه درست عید پارسال تو تعطیلات سقط شد البته بخاطر پیاده روی برخلاف دفعات قبل خیلی راحت بود .دردیم انچنان نداشت .بعددوماه باردارشدم بدون اینکه بدونم یعنی سرم خیلی شلوغ بود اصلا ده روز نغهمیدم الان دخترم شس ماهشه پیشم خوابه .احری بدون هیچ مشکلی بود انشالله دفعه ی بعد برای شما هم همین طوره