2737
2734
عنوان

خدایا شکرررررت

196 بازدید | 26 پست

سلام بچه ها توروخدا این همه فکرای بی ارزش ک مادرشوهرم چی گف و شوهرم امروز بلند سلام نداد بهم و جاریم گوشواره خریده ویا دوس پسرم مجنونم نیس و یا اصلا مسائل مالی بخدا در مقابل سلامتیمون هیچی هیچی ان،من باردارم دندون عقلم از ماه اول خراب شده تا الان ک ماه آخرم یجوری سر کردم ولی دیشب درداش انگار این نه ماهو جمع شد یباره شرو شد

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊

وحشتناک بود ینی محیط دوروبرم سیاه سفید بودن برام تا ساعت 4صب بیداربودم و اومدم نی نی سایت بلکه سرم گرم شه حتی تاپیک زدم برا دندونم ولی الان فک میکنم همشو تو خواب انجام دادم از صب تو حال خودم نبودم نمیدونم حتی چیا خوندم و نوشتم 

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊

سلامتی یه چیز دیگه س توروخدا قدر سلامتیتونو بدونین خدارو هزار مرتبه بخاطرررررش شککککککککککر کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووووف چ صبری داری تووووو

آفرییین 

نمیشه بری عصب کشی یا ترمیمش کنی

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
2728
اووووف چ صبری داری تووووو آفرییین  نمیشه بری عصب کشی یا ترمیمش کنی

گفتن دندون عقله تحمل کن بعد زایمان بکشیش ولی دیشب ساعت سه صب میگفتم میخام برم بکشمش😢😢😢 شنبه میرم ببینم چی میگن

واقعا که درست میگی 

والا به خدا به خاطر بچه یه تعداد امپول زدم بدنم اصلا قبول نمیکنه این امپولها رو .... چن وقت پیش دیدم خال گوشتیم تغییر شکل داده گفتم اخه چرا خودمو دارم ناقص میکنم الان اگه یه بلایی سرم بیاد کی میخواد به دادم برسه چیکار کنم بچه دار نمیشم باید برم زیر این همه قرص و امپول خدا به داد اونهایی برسه که ای وی اف  میکنند اصللللا دیگه حاضر نیستم سلامتیو به خطر بندازم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
گفتن دندون عقله تحمل کن بعد زایمان بکشیش ولی دیشب ساعت سه صب میگفتم میخام برم بکشمش😢😢😢 شنبه میرم ...

دندون درد بد کوفته بخدا  اگه بیشتر از یماه مونده برو بکشش

پیش ی متخصص برو  ک قبل از سوزن بی حس کنه

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
واقعا که درست میگی  والا به خدا به خاطر بچه یه تعداد امپول زدم بدنم اصلا قبول نمیکنه این امپول ...

اره بخدا،دیشب نمیگم شوهرم بیخیال بود ولی نشسته بود عصر جدید میدید منم تو آشپزخونه زار میزدم و گریه میکردم نمیگم بچه و شوهر مهم نیستن ولی فقط و فقط خودت مهم باشه قدر سلامتیمونو باید خیلی بدونیم

2738

من ک دندون عقلم خراب شد ماه چهارم بودم فکم قفل شد غذا نمیتونستم بخورم دکترا گفتن باید عکس بگیری یکیو پیدا کردم بدون عکس کشیدش خوب شدم الان این یکی هم خراب شده گذاشتم بعد از زایمانم بکشمش

پسرم همه دنیام 😘💋💕
دندون درد بد کوفته بخدا  اگه بیشتر از یماه مونده برو بکشش پیش ی متخصص برو  ک قبل از سوزن ...

دو هفته دیگه زایمانمه ینی تا اون دنیا رفتمو اومدم فقط بخودم میگفتم به درک ک جاریمو دوس دارن ب درک ک مستاجریم و خیلی چیزای دیگه.

واقعا که درست میگی  والا به خدا به خاطر بچه یه تعداد امپول زدم بدنم اصلا قبول نمیکنه این امپول ...

من ای وی اف کردم منتظر جوابم🙈

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
من ک دندون عقلم خراب شد ماه چهارم بودم فکم قفل شد غذا نمیتونستم بخورم دکترا گفتن باید عکس بگیری یکیو ...

خدا کمکت کنه انشالله تا آخر دردش نگیره زیاد

دو هفته دیگه زایمانمه ینی تا اون دنیا رفتمو اومدم فقط بخودم میگفتم به درک ک جاریمو دوس دارن ب درک ک ...

ای جااان خدا بدلت صبر بده 

والا دوهفته هم زیاده ولی خب شما مادری  مادرا برا نی نی شون از جونشونم میگذرن

توام فک کنم ب سلامتی نی نیت فک میکنی

بخدا اشکم دراومده از اینهمه لطافت و مهربونی

عزیزم میگن دعای باردارا گیراس از ته دلم دعامیکنم بزودی زود نی نی دار بشی ایه الکرسی میخونم برات

ای جااان خدا بدلت صبر بده  والا دوهفته هم زیاده ولی خب شما مادری  مادرا برا نی نی شون از ...

فداتشم،دیشب ک شوهرمم بزور قرص میزاشت دهنم دوتا قرص ب فاصله دوساعت خوردم تکونای نی نی انقد زیاد شدن خیلی استرس گرفتم فقط ازخدا میخاستم چیزیش نشه یه دستم روشکمم بود یکی هم رو دندونم

2706