2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نخونوم اه این ترکیدن دیگه شورش دراوره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728
درباره ی چی بود حالا  داشت درباره ی ی مرد چی میگفت ؟

27 سالش بود دو سال بود ازدواج کرده بود زنشو نمیخواست هیچ جوریم نمیگف چرا.یه سن بالا میخواست.میخواست ببینه چطور میتونه بدون دادن مهریه زنشو طلاق بده

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!
27 سالش بود دو سال بود ازدواج کرده بود زنشو نمیخواست هیچ جوریم نمیگف چرا.یه سن بالا میخواست.میخواست ...

مسخره همون بهتر ک نخوندم چون چارتا فحشش میدادم دعوامون میشد 

سن بالا واسه چی میخواست فقط واسه تجربه ش؟؟

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد

میگفت فردین بازی درآورده

یه دختره عاشقش بوده بعد بهش گفته به خانوادم گفتم تو منو بردی و فلان 

منم فردین بازی درآوردیم و قبول کردم ولی همش با خانوادش نقشه بوده مهریه بگیرین

راست و دورش با خودش دیگه

درست حسابی توضیح نداد بفهمیم دقیق چی شده

فرض کن حضرت مهدی.عج به تو ظاهر گردد/ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟/خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری؟/پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت .../داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند؟/باچنین شرط که در حافظه دستی نبری !/واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران.../می توان گفت تو را شیعه ی اثنا عشری؟؟؟     و من در میان این همه مسیحی افتخار میکنم به شیعه بودنم😍😍😍
2706