2703
2553

سلام خانما من دوقلو باردارم هفته ۳۴ هستم هر دو نی نی به حالت سفالیک هستن میخوام ببینم بیمارستان چمران سزارینم میکنه یا میگه طبیعی زایمان کن،من خیلی میترسم از زایمان طبیعی ،اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه لطفا.....

سلام عزیزم من اونجا سزارین کردم بچه م یک سال و نینه الان

برو درمانگاه باید پیش دکتراش پرونده باز کنی اگه میخوای اونجا عمل شی

برو پیش دکتر شهاب الدینی اگه هنوز هست خوش اخلاقه و برات وقت میزاره

همونجا بیرونم که منتظر نشستی درمورد دکترا از بقیه بپرس ببین کدوم قبول میکنه

اما فک کنم اکثرشون اصرار به زایمان طبیعی دارن

سلام عزیزم من اونجا سزارین کردم بچه م یک سال و نینه الان برو درمانگاه باید پیش دکتراش پرونده باز کن ...

پیش شهره اشتری میرم.شهره اشتری گفته سزارینت میکنم اما میترسم یهو کیسه آبم پاره شه یا دردام شروع برم بیمارستان دکتر شیفت بگه طبیعی بیار  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش شهره اشتری میرم.شهره اشتری گفته سزارینت میکنم اما میترسم یهو کیسه آبم پاره شه یا دردام شروع برم ...

اوکی خوبه که

نه بابا سزارینو زود میکنن قبل شروع درد

دیگه به اونجاهاش فک نکن وگرنه استرس باعث میشه زود دردت بگیره

2456

ببین تجربه خودمم بگم بهت

من هفته ۴۱ بودم دردام شروع نمیشد

رفتم سونو کتر گفت کیسه اب ابش کم شده باید همین امروز بچه رو دربیارن

منم رفتم بیمارستان سونو و نطر دکترو نشون دادم گفتن اماده شو بستری بشی برا سزارین

ولی من چون طبیعی دوس داشتم گفتم نمیخوام و یک روز بستری شدم برا طبیعی اما خب با اینکه سه تا امپول فشار بهم زدن باز دردم نگرفت و اخر اورزانسی سزارینم کردن

منظورم اینه وقتی طرف شرایطش خاص و سخته خودشون ترجیحشون به سزارینه خیالت راحت

ببین تجربه خودمم بگم بهت من هفته ۴۱ بودم دردام شروع نمیشد رفتم سونو کتر گفت کیسه اب ابش کم شده بای ...

من کلا سزارین میخوام حتی شرایط طبیعی هم داشته باشم.طبیعی چیه بابا تمام استخونات بدرد میاد  بدتر ازهمه وقتی بچه داره میاد.  

2714
والا منکه سزارین شدم هزار بار بیشتر از طبیعی درد کشیدم تا ۷ روز بعد عمل، روزی هزار بار مردم و زنده ...

میگم حالا برای دراوردنشون عجله نکنم،بوقتی که دکتر وقت داده سزارین شدن که بهتر اگه هم زودتر شدن گفتن باید طبیعی بیاری بگم پس بدون درد میخوام،اینطور بهتر نیست؟

جواب هر دوسوالتون بله عزیزم 

اخی عزیزم

انشالله زودتر روی ماه هردو رو میبینید

بخدا خدا خییییلی دوستون داشته دوقلو اونم دختر پسر داده بهتون

یبار راحت میشید و خلاص

من بچه اولم ۱۹ ماهشه الان از سر ناچاری میخوام بچه دومو بیارم ولی اصصصلا حس و حالش نیست واقعا سخته اما میگم من که بالاخره باید دوتارو بیارم زودتر بیارم تموم شه بره

اخی عزیزم انشالله زودتر روی ماه هردو رو میبینید بخدا خدا خییییلی دوستون داشته دوقلو اونم دختر پسر ...

آره اما یکمم صبر کنید حالا یه سال دیرو زود فرقی نداره.خدا این دوتا نی نی رو بمن داد دهن خانواده شوهرمو ببنده که برای من حرف دراورده بودن نازام.من دوسال خودم جلوگیری میکردم که اون حرف رو دراوردن،روسیاهی موند براشون