2410
2553
عنوان

من واقعا کمک لازم دارم 🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 58 پست
طفلی اصلا زیر بار نرو  چون زوری کلا اذیت میشی حالاهم ک میگی ادم نیس بدتر فوقش کتکت میزنن. تم ...

ن کتک کاری نیست جریان ،فقط هیچ کسی در مقابل پدربزرگم به حرف من گوش نمیده ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

[QUOTE=102039785]با پسره حرف بزن و متقاعدش کن[/QUOا

اون اصلا آدمی نیست که بشه باهاش حرف زد 

اصلا میبینمش ترس برمیدارتم ،خیلی آدم بی اعصابیه

البته وقتی هشت سالش بوده مامانش از دنیا رفته ،و همون سال من بدنیا اومدم .....

به پدربزرگت بگو یه آقای نورانی و سبزپوش اومد به خوابم و گفت به حاجی سلام برسون و بگو حاجی این وصلت سَعد نیست و نحسِ . بگو گفت این ازدواج رو نه خدا قبول داره نه امام زمان 

یه چند بار این خوابو تعریف کن براشون . بگو دم اذان صبح بوده و خودتم ترسون لرزون نشون بده

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
ن کتک کاری نیست جریان ،فقط هیچ کسی در مقابل پدربزرگم به حرف من گوش نمیده ...

یکی رو میشناختم ب اجبار پدربزرگش زن پسر داییش شد پسره معتاد اصلا ادم نیس بدبختش کردن بابابزرگه فهمید بدبختش کردن و تقصیر خودشه یه خونه ب نام دختره زد ک اگسرمایه داشته باشه ولی دختره مگفت عمرا ببخشتش

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2714
واقعا از همین بیشتر ناراحت میشم ،عهد بوق که نسیت آخه همه عاشق میشن و میرن تو رابطه و ......

هستن کساییکه بعد از ازدواج عاشق همسرشون شدن،هستن کساییم که عاشق بودن ازدواج کردن ولی خوشبخت نبودن 

اما مسئله شما اجباره که اون حس بد رو از الان به شما منتقل کرده و مطمئنا روز به روز هم بیشتر میشه 

واقعا خانوادت راضی هستن که شما ازدواج کنی بعد با ی بپه بخوای جدا بشی ؟؟؟ یا اگر جداهم نتونستی بشی ی ...

اگه آدم خوبی بود و من ی درصد فکر میکردم میتونم قبولش کنم بخدا مخالفت نمیکردم ولی ....

به پدربزرگت بگو یه آقای نورانی و سبزپوش اومد به خوابم و گفت به حاجی سلام برسون و بگو حاجی این وصلت س ...

😂😂😂😂😂 بعید میدونم باور کنه مگر مادرش با این خانم همکاری کنه و بگه من این خوابو دیدم 

😂😂😂😂😂 بعید میدونم باور کنه مگر مادرش با این خانم همکاری کنه و بگه من این خوابو دیدم 

دیگه تیری تو تاریکیِ 😂

ساعت پنج صبح منگ خواب فکرم به این رسید 😆

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706