2726
عنوان

من واقعا کمک لازم دارم 🙁🙁

560 بازدید | 58 پست

سلام ،من تازه اومدم این جا ،راستش یکی از دوستام گفت بیام این جا چون همه جور خانومایی باذی عالمه تجربه ها و افکار متفاوت هست اومدم که کمک بخام ازتون ... 

خب من وقتی که به دنیا اومدم پدربزرگم گفته که این نوه م باید با نوه ی برادرم عروسی کنه(بطور خلاصه) 

ولی الان که من ۲۰ سالمه و بزرگ شدم واقعا نمیخام این ازدواجو واقعا از اون پسره بدم میاد خیلی آدم بداخلاقیه وهنوز هیچی نشده کلی اذیتم میکنه هرچیم که به خانوادم میگم من مخالم همه سرزنشم میکنن و میگن حق مخالفت نداری ... به نظرتون باید چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طفلی

اصلا زیر بار نرو 

چون زوری کلا اذیت میشی حالاهم ک میگی ادم نیس بدتر

فوقش کتکت میزنن. تموم میشه ولی زیر بار بری تا اخر عمر بیچاره ای

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

عزیزم زوری نیی بگو ن خودت مهمی فقط زیربار نرو 

یه روانشناس هم میتونه کمکت کنه صدددصد

عشق مهمه بین دوطرف 

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊

محکم بایست و بگو نمی خوام           نمی تونن بکشنت که                توی جمعی که فامیل هستن و پدربزرگت هم هست  بگو  نمی خوامش           زور که نیست  نمی خوام          تمام شد و رفت            زوری که نمی تونن عقدت بکنن           زوری اصلا عقد جاری نمیشه        شما به هم محرم نمیشید از نظر اسلامی  عقد زوری   تجاوز حساب میشه                        پس  خودت محکم باش و محکم حرفت رو بزن       بگو نمی خوام و تمام

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

واقعا خانوادت راضی هستن که شما ازدواج کنی بعد با ی بپه بخوای جدا بشی ؟؟؟ یا اگر جداهم نتونستی بشی ی عمر عذاب بکشی  هر بار با اون مرد میخوابی و بیدار میشی لمست میکنه حالت ازش بهم بخوره تو دلت نفرت پرورش بدی؟؟؟ با اجبار هیچکس خوشبخت نشده چون از اولش اون حس تنفر رو تو دل تو انداختن حتی اگر اون مردم مرده خوبی باشه،اینطوری خیالشون راحت تره 

2706