1373
1341
عنوان

من واقعا کمک لازم دارم 🙁🙁

421 بازدید | 58 پست

سلام ،من تازه اومدم این جا ،راستش یکی از دوستام گفت بیام این جا چون همه جور خانومایی باذی عالمه تجربه ها و افکار متفاوت هست اومدم که کمک بخام ازتون ... 

خب من وقتی که به دنیا اومدم پدربزرگم گفته که این نوه م باید با نوه ی برادرم عروسی کنه(بطور خلاصه) 

ولی الان که من ۲۰ سالمه و بزرگ شدم واقعا نمیخام این ازدواجو واقعا از اون پسره بدم میاد خیلی آدم بداخلاقیه وهنوز هیچی نشده کلی اذیتم میکنه هرچیم که به خانوادم میگم من مخالم همه سرزنشم میکنن و میگن حق مخالفت نداری ... به نظرتون باید چیکار کنم 

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

طفلی

اصلا زیر بار نرو 

چون زوری کلا اذیت میشی حالاهم ک میگی ادم نیس بدتر

فوقش کتکت میزنن. تموم میشه ولی زیر بار بری تا اخر عمر بیچاره ای

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی نی نی تو راهیم صلوات بفرستید💚🙏
1379

پدربزرگت یه حرفی زده ،تو زیر بار نرو به هیچ قیمت ...به خانوادت بگو برم بعد جدا شم خوبه  

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا حاجت دل همه رو بده ،حاجتی که به خیر خودمون و دیگرانه.الهی آمین

محکم بایست و بگو نمی خوام           نمی تونن بکشنت که                توی جمعی که فامیل هستن و پدربزرگت هم هست  بگو  نمی خوامش           زور که نیست  نمی خوام          تمام شد و رفت            زوری که نمی تونن عقدت بکنن           زوری اصلا عقد جاری نمیشه        شما به هم محرم نمیشید از نظر اسلامی  عقد زوری   تجاوز حساب میشه                        پس  خودت محکم باش و محکم حرفت رو بزن       بگو نمی خوام و تمام

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
1376

واقعا خانوادت راضی هستن که شما ازدواج کنی بعد با ی بپه بخوای جدا بشی ؟؟؟ یا اگر جداهم نتونستی بشی ی عمر عذاب بکشی  هر بار با اون مرد میخوابی و بیدار میشی لمست میکنه حالت ازش بهم بخوره تو دلت نفرت پرورش بدی؟؟؟ با اجبار هیچکس خوشبخت نشده چون از اولش اون حس تنفر رو تو دل تو انداختن حتی اگر اون مردم مرده خوبی باشه،اینطوری خیالشون راحت تره 

1226
طفلی اصلا زیر بار نرو  چون زوری کلا اذیت میشی حالاهم ک میگی ادم نیس بدتر فوقش کتکت میزنن. تم ...

ن کتک کاری نیست جریان ،فقط هیچ کسی در مقابل پدربزرگم به حرف من گوش نمیده ...

ن کتک کاری نیست جریان ،فقط هیچ کسی در مقابل پدربزرگم به حرف من گوش نمیده ...

چند میدی بیام سراغش؟ 🔫

من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها میبینم و ندایی که به من میگوید: گرچه شب تاریک است، دل قوی دار سحر نزدیک است
1339