2737
2734
عنوان

بنظرتون من سنگ دلم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 102 پست
اره ولی قلب من عین سنگه با اینکه میدونم ممکنه بره جای دیگه دنبال محبت نمیدونم چرا بازم نمیتونم مطابق ...

منم انگار دلم از سنگه😞 هیچوقت دلم واسه کسی تنگ نمیشه ، به هیچکس وابسته نمیشم ، با کسی دوست نمیشم😕 خداکنه درست بشم

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
ای بابا اینکارو نکنیا … بالاخره یه روز پشیمون میشی ، یه روز می رسه که دیگه هیچوقت نمی تونی ببینیشون ...

اونا منو نخاستن منم نمیخامشون

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت پشیمون نمیشم چون اونا منو نخاستن منم نمیخامشون کاری میکنم دیدن صورت من بشه یه ارزو براشون

چیزی نمیگم ولی تاپیک اخرمو بخون

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

هر آدمی یه سری بدی داره یه سری خوبی و این خیلی طبیعیِ 

منم یه اخلاق عجیبی که دارم اینه که میتونم احساساتی ترین آدم دنیا باشم ، در عین حال منطقی ترین و بی احساس ترین رفتار رو داشته باشم 

یا جوری با تمام جزئیات از ده سال پیش برات میگم که شوکه میشی ولی به راحتی میتونم یه آدمِ نزدیک رو فراموش کنم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2728
هیچوقت پشیمون نمیشم چون اونا منو نخاستن منم نمیخامشون کاری میکنم دیدن صورت من بشه یه ارزو براشون

حواست باشه دیدن صورت اونا نشه آرزوی تو .  بخاطر مال با ارزش ترین چیز ها رو از دست‌نده کنار پدر مادر بودن

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍

عزیزم از نقطه ضعف کسی سو استفاده نکن و ازاینکه همسرت نیاز به محبت داره احساس غرور نکن.زمین گرده میچرخه هیچکس از آینده خبر نداره،در مورد تقسیم ارثم باید بگم پدر مادرت اموال خودشونه هر طور دوستدارن تقسیم میکنن،نسبت به دارایی دیگرانم خوشحال باش که خدا به دل بنده هاش آگاهه.تکبر و غرور رو از خودت دور کن 

منم انگار دلم از سنگه😞 هیچوقت دلم واسه کسی تنگ نمیشه ، به هیچکس وابسته نمیشم ، با کسی دوست نمیشم😕 ...

من رفیق بازم شیطونم پر انرژیم و خندون

ولی زورم میاد به شوهرم محبت کنم

دوسش دارما ولی خب چرا باید بگم اینو

وقتی باهاش میگم میحندم یعنی دوسش دارم دیگه

ولی شوهرم قهز میکنه میگه چرا نمیگی

عین بچه ها میمونه

دقیقا منم واسه همین کم محبتم چون حس میکنم اگه زیاد محبت کنم پزو میشه ازم زده میشه دیگه نمیدوئه دنبا ...

بهترین کارو میکنی خودشون باعث میشن ادم باهاشون اینطوری رفتار کنه

توکل بر خدای مهربان
2738
منم انگار دلم از سنگه😞 هیچوقت دلم واسه کسی تنگ نمیشه ، به هیچکس وابسته نمیشم ، با کسی دوست نمیشم😕 ...

واقعا؟ حالا من برعکس انقد احساساتیم باید به همه کسایی که دوسشون دارم نشون بدم که دوستشون دارم وگرنه از خودم راضی نمیشم

تازه همیشه هم به دوستپسرم میگم دوستت دارم 

اون باید بدونه من چقد دوستش دارم😊

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

پس منتظر باش  چیزی که تو باااااید بهش میدادی   رو یکی دیگه بهش بده             اگر هم خیانت کنه  (عاطفی)          دقیقا خودت مقصری   اون تقصیری نداره

@کتایون54    

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
عزیزم از نقطه ضعف کسی سو استفاده نکن و ازاینکه همسرت نیاز به محبت داره احساس غرور نکن.زمین گرده میچر ...

ازه اموالشون رو هر طور دوس دارن تقسیم گنن

منم رفتار خودم رو هرطور دوس دارم انجام میدم

کاری میکنم دیدن صورت من و بچه اینده ام بشه یه رویا براشون

من رفیق بازم شیطونم پر انرژیم و خندون ولی زورم میاد به شوهرم محبت کنم دوسش دارما ولی خب چرا بای ...

نمی دونم شاید منم وقتی ازدواج کردم اینطوری شدم😕

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
پس منتظر باش  چیزی که تو باااااید بهش میدادی   رو یکی دیگه بهش بده       &n ...

مثلا اگه مدام بغلش کنم ازم زده نمیشه بنظرت؟

من رفیق بازم شیطونم پر انرژیم و خندون ولی زورم میاد به شوهرم محبت کنم دوسش دارما ولی خب چرا بای ...

شما دقیقا   مشخصات یه مرد رو داری                    نکنه مردی ؟        یا  قرار بوده مرد بشی            همین قدر بدون داری زندگی ت رو نابود می کنی

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
حواست باشه دیدن صورت اونا نشه آرزوی تو .  بخاطر مال با ارزش ترین چیز ها رو از دست‌نده کنار پدر ...

همین امشب اگه بمیرن هم برام مهم نیست

چون اونا منو دوس ندارن وگرنه مساوی تقسیم‌میکردن

2706