2726
عنوان

خواهش میکنم به آبروی خانم فاطمه زهرا برام دعاکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 35 پست
واقعا برای دو تومن اینجور پریشونی جور میشه خدا کریمه ـحیف ک فضای مجازیه و نمیتونم کمکی بهتون کنم

عزیزم همین که برام دعا کنی خدا خودش راه بازکنه برام کلیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۲میلیون باید تا آخر مرداد نهایت میدادم داره آبروم میره نمیدونم چی کار کنم واقعا دعا کنید برام خدا خو ...

خدا بزرگه اگه میتونی ی تومن قرض بگیر بهش بده بگو ی تومن دیگه رو بهت فرصت بده. اگه قبول نکرد   وسیله ای چیزی بفروش تکمیلش کن  ردش کن بره

بعد بهترشو میخری

خوندن سوره یاسین هم خوبه. ۲بار بخون

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

برات صلوات میفرستم مطمین درست نیشه زود حسام قویه

توهم برام دعام کن اروم شم

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
نمیتونم قرض بگیرم واقعا ممنون

چرا نتونی؟؟؟؟

ب ی فامیل یا آشنا بگو   برا تضمین چک یا طلا پیشش بزار

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
برات صلوات میفرستم مطمین درست نیشه زود حسام قویه توهم برام دعام کن اروم شم

خیلی خیلی خیلی ممنون عزیزم ان شاءالله هرچه سریعتر مشکلات تو هم حل بشه وبه خواسته هات برسی و دلت آروم شه

همه از خودم بدترن نمیشه واقعا  فقط خدا خودش باید مشکل گشایی کنه

اوس کریم برسوووووون🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼

2706