2726

من باید هرچه زودتر بدهی هامو بدم وگرنه آبروم میره توروخدا هرکی میتونه برام دعا کنه یا صلوات بفرسته یا نماز بخونه توروخدا دعام کنید هرچه زودتر پول جورشه بتونم بدهی هامو بدم دعاکنید به آبروی خانم فاطمه زهرا آبروم نره و زودتر پول جورشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش انشالله زودتر بدهیتو پرداخت میکنی

چقدره مگه؟نمیتونی تو وامهای خونگی شرکت کنی؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ایشالا خدا همه گرفتاریاتو برطرف کنه و ب دلت آرامش بده

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
نگران نباش انشالله زودتر بدهیتو پرداخت میکنی چقدره مگه؟نمیتونی تو وامهای خونگی شرکت کنی؟

یه مقداریشو دادم ۲میلیون مونده قرار بود زودتر بدم ولی نشد هی تو کارم گره افتاد آبروم داره میره

ممنون عزیزم  برام دعا کن هرچه سریعتر پول جورشه آبروم نره

آیه الکرسی می خونم واست انشاالله خدا ب آبروی حضرت زهرا( س)آبروتو حفظ کنه

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 

بدهیت چقده. تاکی وقت داری

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
بدهیت چقده. تاکی وقت داری

۲میلیون باید تا آخر مرداد نهایت میدادم داره آبروم میره نمیدونم چی کار کنم واقعا دعا کنید برام خدا خودش مشکل گشایی کنه واقعا به هردری زدم زودتر جورشه نشد

2706