1421
1363
عنوان

خواهش میکنم به آبروی خانم فاطمه زهرا برام دعاکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 35 پست
۲میلیون باید تا آخر مرداد نهایت میدادم داره آبروم میره نمیدونم چی کار کنم واقعا دعا کنید برام خدا خو ...

خدا بزرگه اگه میتونی ی تومن قرض بگیر بهش بده بگو ی تومن دیگه رو بهت فرصت بده. اگه قبول نکرد   وسیله ای چیزی بفروش تکمیلش کن  ردش کن بره

بعد بهترشو میخری

خوندن سوره یاسین هم خوبه. ۲بار بخون

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
نمیتونم قرض بگیرم واقعا ممنون

چرا نتونی؟؟؟؟

ب ی فامیل یا آشنا بگو   برا تضمین چک یا طلا پیشش بزار

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
برات صلوات میفرستم مطمین درست نیشه زود حسام قویه توهم برام دعام کن اروم شم

خیلی خیلی خیلی ممنون عزیزم ان شاءالله هرچه سریعتر مشکلات تو هم حل بشه وبه خواسته هات برسی و دلت آروم شه

همه از خودم بدترن نمیشه واقعا  فقط خدا خودش باید مشکل گشایی کنه

اوس کریم برسوووووون🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼

1394

میشه بگی کدوم شهری

1391