2726
ببین من الان اطمینان دارم کسی بر نیگرده ینی از روز برام روشن تره حتی تو فالم افتاده ولی نمیدونم کی ب ...

من به فال اعتقاد ندارم گلم ولی من واقعا چیزی که میخوامو تصور میکنم که مال منه و واقعا هم مال من میشه 

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته قانون جذب در ایران، واسه تنبلاست.بشینن سر جاشون و جذب کنن.حالا چه عشق چه ثروت

قانون جذب اتفاقا برای کساییکه تلاش میکنن فقط فکر خالی نیست باید براش تلاشم کنی تا به هدفت برسی ولی باید خوش بین باشی و به موفقیتت ایمان داشته باشی 

2728
قانون جذب اتفاقا برای کساییکه تلاش میکنن فقط فکر خالی نیست باید براش تلاشم کنی تا به هدفت برسی ولی ب ...

دقیقااااااا

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
موفق باشی😍

ببین اگه اوضاع مالیت بد نیست از فایل های صوتی عباس منش کمک بگیر خیلی بهت کمک میکنه تو این مورد

خود من اون زمان مشکلات زیادی داشتم یکی از دوستام که خیلی مهربون بود برام میخرید و میفرستاد گوش بدم بهش عالی بود برام

سلام تاپیکمو بخون .از اول اول بدردتون میخوره.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
خواهش میکنم

منم جذبم اینطوریه که به هر کی که فکر میکنم حتی شده چن سال بعد خودش میومد پیشنهاد میداد...الانم دانَگاه تقریبا اینطوری شده

ولی اونی که جذب کردم رفت...بنظرت راهی هس برا برگشت؟🤔

منم جذبم اینطوریه که به هر کی که فکر میکنم حتی شده چن سال بعد خودش میومد پیشنهاد میداد...الانم دانَگ ...

شک نکن یه روزی پشیمون میشه و برمیگرده ولی امیدوارم اون روز دیر نباشه و از چشمت نیوفتاده باشه

2706