2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گاهی وقتا واقعا از خودم میترسم که انقد راحت میتونم چیزایی که تو فکرم میادو جذب کنم

از همین رو سعی میکنم زیاد رو چیزای منفی تمرکز نکنم

جدیدا زیاد به یه ماشین فکر میکنم میدونم یه روزی به دستش میارم ولی امیدوارم اون روز زیاد دیر نشده باشه🙄

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
گاهی وقتا واقعا از خودم میترسم که انقد راحت میتونم چیزایی که تو فکرم میادو جذب کنم از همین رو سعی م ...

ادم چی؟

فقط شک نکنی جواب میده؟

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

لایکم کنه یه خوشگل

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
ادم چی؟ فقط شک نکنی جواب میده؟

من از اول رو کسی که باهاش تو ارتباطم کراش داشتم ولی اون نه انقد به بودن باهاش فکر کردم که اخرش یه شب خودش بهم پیام داد بهم پیشنهاد داد الان دوساله باهم دوستیم😊

شاید باورت نشه ولی بارها شده یه چیزایی رو دوس داشتم و واقعا از ته دلم خواستم بهشون برسم و رسیدم حتی اگه شده یه لباس

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2706