1345
1341
موفق باشی😍

ببین اگه اوضاع مالیت بد نیست از فایل های صوتی عباس منش کمک بگیر خیلی بهت کمک میکنه تو این مورد

خود من اون زمان مشکلات زیادی داشتم یکی از دوستام که خیلی مهربون بود برام میخرید و میفرستاد گوش بدم بهش عالی بود برام

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گل من مجردم... تیکر رسیدن به وزن ایده آلمه. میخوام تا شب یلدا به وزنی که میخوام برسم و مثل پارسال چاق نباشم و اعتمادبنفسم زیاد باشه تو مهمونیا. سه ماه وقت دارم هوووووراااااا😍
آموزششه؟

حرفاییه که تو سمیناراش به عنوان اموزش گفته این ادم عالی و فوق العادست تو قانون جذب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گل من مجردم... تیکر رسیدن به وزن ایده آلمه. میخوام تا شب یلدا به وزنی که میخوام برسم و مثل پارسال چاق نباشم و اعتمادبنفسم زیاد باشه تو مهمونیا. سه ماه وقت دارم هوووووراااااا😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

ممنون از راهننماییت

خواهش میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1350

سلام تاپیکمو بخون .از اول اول بدردتون میخوره.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
خواهش میکنم

منم جذبم اینطوریه که به هر کی که فکر میکنم حتی شده چن سال بعد خودش میومد پیشنهاد میداد...الانم دانَگاه تقریبا اینطوری شده

ولی اونی که جذب کردم رفت...بنظرت راهی هس برا برگشت؟🤔

منم جذبم اینطوریه که به هر کی که فکر میکنم حتی شده چن سال بعد خودش میومد پیشنهاد میداد...الانم دانَگ ...

شک نکن یه روزی پشیمون میشه و برمیگرده ولی امیدوارم اون روز دیر نباشه و از چشمت نیوفتاده باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40