1345
1341

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

گاهی وقتا واقعا از خودم میترسم که انقد راحت میتونم چیزایی که تو فکرم میادو جذب کنم

از همین رو سعی میکنم زیاد رو چیزای منفی تمرکز نکنم

جدیدا زیاد به یه ماشین فکر میکنم میدونم یه روزی به دستش میارم ولی امیدوارم اون روز زیاد دیر نشده باشه🙄

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گل من مجردم... تیکر رسیدن به وزن ایده آلمه. میخوام تا شب یلدا به وزنی که میخوام برسم و مثل پارسال چاق نباشم و اعتمادبنفسم زیاد باشه تو مهمونیا. سه ماه وقت دارم هوووووراااااا😍
1350
گاهی وقتا واقعا از خودم میترسم که انقد راحت میتونم چیزایی که تو فکرم میادو جذب کنم از همین رو سعی م ...

ادم چی؟

فقط شک نکنی جواب میده؟

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
1376
ادم چی؟ فقط شک نکنی جواب میده؟

من از اول رو کسی که باهاش تو ارتباطم کراش داشتم ولی اون نه انقد به بودن باهاش فکر کردم که اخرش یه شب خودش بهم پیام داد بهم پیشنهاد داد الان دوساله باهم دوستیم😊

شاید باورت نشه ولی بارها شده یه چیزایی رو دوس داشتم و واقعا از ته دلم خواستم بهشون برسم و رسیدم حتی اگه شده یه لباس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گل من مجردم... تیکر رسیدن به وزن ایده آلمه. میخوام تا شب یلدا به وزنی که میخوام برسم و مثل پارسال چاق نباشم و اعتمادبنفسم زیاد باشه تو مهمونیا. سه ماه وقت دارم هوووووراااااا😍
1226
ببین من الان اطمینان دارم کسی بر نیگرده ینی از روز برام روشن تره حتی تو فالم افتاده ولی نمیدونم کی ب ...

من به فال اعتقاد ندارم گلم ولی من واقعا چیزی که میخوامو تصور میکنم که مال منه و واقعا هم مال من میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
البته قانون جذب در ایران، واسه تنبلاست.بشینن سر جاشون و جذب کنن.حالا چه عشق چه ثروت

قانون جذب اتفاقا برای کساییکه تلاش میکنن فقط فکر خالی نیست باید براش تلاشم کنی تا به هدفت برسی ولی باید خوش بین باشی و به موفقیتت ایمان داشته باشی 

قانون جذب اتفاقا برای کساییکه تلاش میکنن فقط فکر خالی نیست باید براش تلاشم کنی تا به هدفت برسی ولی ب ...

دقیقااااااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364