2703
2553
عنوان

امروز روز سختی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 60 پست
اگه شریکی توقیف اموال بگیر 

من پولمو میخاستم بکشم بیرون از شراکت بازم توقیف اموال میدن؟

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
تماس گرفت ی چنتا پیامکم داد

اسکرین بگیر از پیامکهاش عزیزم

شنبه برو شورای حل اختلاف شکایت برای جرم مزاحمت تلفنی و فحاشی

ازونطرفم دادگاه کیفری برای چک 

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسکرین بگیر از پیامکهاش عزیزم شنبه برو شورای حل اختلاف شکایت برای جرم مزاحمت تلفنی و فحاشی ازونطرف ...

مگه امروز نمیشه؟

چک رو هم نمیتونم امروز برگشت بزنم اخه تاریخش برا دیروز بوده

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2720
وکالت و حقوق نمی دونم هزینه فسخ شراکت مگه داشتین؟ 

نه بابا اصن قراردادم نداشتیم

مگه امروز نمیشه؟ چک رو هم نمیتونم امروز برگشت بزنم اخه تاریخش برا دیروز بوده

امروز جمعست 

شنبه برو گلم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
امروز جمعست  شنبه برو گلم

باشه 

ممنون از راهنماییاتون

پول رو که اجبارا باید بده

شما از طریق همون مدرکی که داری دستت که بهت گفتم

برو دادخواست بده 

کپی چک رو هم ضمیمه کن 

ازونطرفم شکایت فحاشی هاشم بکن

دیگه این دوتا دعوا میشه

2714
دیروز بود تاریخ چک نه نزدم

بهتره ک روز خودش چک برگشت بخوره ک راحتتر اقدام میکردی

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
باشه  ممنون از راهنماییاتون

خواهش میکنم گلم😊

امیدوارم کارت درست بشه

بی خبرم نذاری ها....

بعد نتیجش رو بهم بگو

بهتره ک روز خودش چک برگشت بخوره ک راحتتر اقدام میکردی

ای وااای نمیدونستم 

ای وااای نمیدونستم 

قانون چک بر گشتی رو بخون

شاید اینجا کسی باشه توضیح بده

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

برو همون بانک بگو برگشت بزنن

من شنیدم تا۶ماه مهلت داره

بعد برو شکایت.بده عریضه نویس واست دادخواست بنویسه

مگه امروز نمیشه؟ چک رو هم نمیتونم امروز برگشت بزنم اخه تاریخش برا دیروز بوده

کدوم بانک بازه  

سر کارت گذاشته خوب

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706