2726
عنوان

امروز روز سختی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 60 پست
اگہ از راه قانونے انجامش بدے پیر میشے

پس بدم چک به نظرت شرخر؟

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم

چه کردی برای اظهار نامه فرستادی؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
طرف هار تر از این حرفاس پس نمیدع پولو

گفتم بدمش شرخر همه گفتن قانونی

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2728
سلام عزیزم چه کردی برای اظهار نامه فرستادی؟

سلام 

نه بعد از راهنمایی شما چک بهم داد که قرار بود دیروز پاس شه پاس نشد امروز میرم شکایت

کاش برگشت میزدی که حساباش رو ببندن

ازونطرفم میرفتی شکایت کیفری

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

20 م!!! پول زبون بسته رو دادی دست ادم زبون دار

من چند سال پیش 500 دادم مبخاست تیغم بزنه گفتم ندی ب دوستت میگم اخه دوستم واسطه دوستیمون شده بود 

اینم رودروایستی داشت ولی بازم امروز فردام میکرد

چون شما چک پاس نکرده احتمال اینکه بهت بده ده درصده! ندا. قانونی اقدام کن

همون روزتاریخ چک برگشت زدی ایشالا که؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
اسی یبارعکستوگذاشتی همه تعریف کردن من ندیدم قطع دسترسی ام بودم میشه بذاری    

من عکس نذاشتم 🤔

نکن عزیزم،مایه مقدارپول دادیم چکامونو رفع سواثرکنه یه نفرکه کارش این بود، طرف گذاشت رفت ترکیه،الان وکیل گرفتیم اون پیگیری کنه،خودتودرگیر نکن

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
سلام  نه بعد از راهنمایی شما چک بهم داد که قرار بود دیروز پاس شه پاس نشد امروز میرم شکایت

امروز جمعست

عجله نکن واسه شکایت

شکایت کنی باید ۲ سال بدویی این دادگاه اون دادگاه

با خودش حرف بزن بدون شکایت بگیری

I am a queen because I have a cute mad king
سلام  نه بعد از راهنمایی شما چک بهم داد که قرار بود دیروز پاس شه پاس نشد امروز میرم شکایت

خب گلم دیگه برو برگشت بزن و مدارکتم یبر از جنبه کیفری شکایت کن 

2706