1920
1924
عنوان

امروز روز سختی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 60 پست
سلام عزیزم چه کردی برای اظهار نامه فرستادی؟

سلام 

نه بعد از راهنمایی شما چک بهم داد که قرار بود دیروز پاس شه پاس نشد امروز میرم شکایت

د ر تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍              با من در نیفتین مثل بقیه نیستم   شلوارتونو میکشم پایین   

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

20 م!!! پول زبون بسته رو دادی دست ادم زبون دار

من چند سال پیش 500 دادم مبخاست تیغم بزنه گفتم ندی ب دوستت میگم اخه دوستم واسطه دوستیمون شده بود 

اینم رودروایستی داشت ولی بازم امروز فردام میکرد

چون شما چک پاس نکرده احتمال اینکه بهت بده ده درصده! ندا. قانونی اقدام کن

همون روزتاریخ چک برگشت زدی ایشالا که؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی🌹قراداد خونه خودمو تاریخ 99/9/9 نوشتم و سند ب نامم شد تیکر امضامه💲💚
1922
اسی یبارعکستوگذاشتی همه تعریف کردن من ندیدم قطع دسترسی ام بودم میشه بذاری    

من عکس نذاشتم 🤔

د ر تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍              با من در نیفتین مثل بقیه نیستم   شلوارتونو میکشم پایین   
گفتم بدمش شرخر همه گفتن قانونی

نکن عزیزم،مایه مقدارپول دادیم چکامونو رفع سواثرکنه یه نفرکه کارش این بود، طرف گذاشت رفت ترکیه،الان وکیل گرفتیم اون پیگیری کنه،خودتودرگیر نکن

سلام  نه بعد از راهنمایی شما چک بهم داد که قرار بود دیروز پاس شه پاس نشد امروز میرم شکایت

امروز جمعست

عجله نکن واسه شکایت

شکایت کنی باید ۲ سال بدویی این دادگاه اون دادگاه

با خودش حرف بزن بدون شکایت بگیری

Mahtab = My Sister
1911
کاش برگشت میزدی که حساباش رو ببندن ازونطرفم میرفتی شکایت کیفری

امروز میرم انجام بدم انقدر فحش داد بیشعور

سلام  نه بعد از راهنمایی شما چک بهم داد که قرار بود دیروز پاس شه پاس نشد امروز میرم شکایت

چکش حامل بود؟؟؟ سود پولتم که نداده بهت فقط اصل پول رو داده 

قانونی بخوای اقدام کنی ۲،۳سالی طول میکشه بعدشم  قسط بندی میکنن

امروز جمعست عجله نکن واسه شکایت شکایت کنی باید ۲ سال بدویی این دادگاه اون دادگاه با خودش حرف ب ...

خودش انقدر فحاشی کرد اشکم درآورد

امروز جمعست عجله نکن واسه شکایت شکایت کنی باید ۲ سال بدویی این دادگاه اون دادگاه با خودش حرف ب ...

دقیقا،نصف مبلغ پولشم بایدخرج کنه آخرسر اگه چکش معتبرباشه یه چیزی,دستشومیگیره الان دیگه چکاهم قابل اعتمادنیستن  

1904

چرا به کسی که نسبت باهذتون نداره پول میدین؟؟ امروز همسایه مون می گفت به آقایی که نامزدش بوده پول قرض داده ماشین به نامش خریده حالا معلوم شده طرف زن داره هم مالش رفته هم آبروش تو فامیل میگفت چی به مردم بگم. اگه کسی شما رو بخواد ازتون پول نمی خواد اگه کسی اسم پول آورد ازش فرار کنید 

20 م!!! پول زبون بسته رو دادی دست ادم زبون دار من چند سال پیش 500 دادم مبخاست تیغم بزنه گفتم ندی ب ...

دیروز بود تاریخ چک نه نزدم

چرا به کسی که نسبت باهذتون نداره پول میدین؟؟ امروز همسایه مون می گفت به آقایی که نامزدش بوده پول قرض ...

شریک بودیم خب

پیامکی داد 1 یاتماس گرفت؟

تماس گرفت ی چنتا پیامکم داد

1918