1428
1411

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

20 م!!! پول زبون بسته رو دادی دست ادم زبون دار

من چند سال پیش 500 دادم مبخاست تیغم بزنه گفتم ندی ب دوستت میگم اخه دوستم واسطه دوستیمون شده بود 

اینم رودروایستی داشت ولی بازم امروز فردام میکرد

چون شما چک پاس نکرده احتمال اینکه بهت بده ده درصده! ندا. قانونی اقدام کن

همون روزتاریخ چک برگشت زدی ایشالا که؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطف میکنی براسلامتی نی نیم صلوات بفرستی💚🙏
1432
گفتم بدمش شرخر همه گفتن قانونی

نکن عزیزم،مایه مقدارپول دادیم چکامونو رفع سواثرکنه یه نفرکه کارش این بود، طرف گذاشت رفت ترکیه،الان وکیل گرفتیم اون پیگیری کنه،خودتودرگیر نکن

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
سلام  نه بعد از راهنمایی شما چک بهم داد که قرار بود دیروز پاس شه پاس نشد امروز میرم شکایت

امروز جمعست

عجله نکن واسه شکایت

شکایت کنی باید ۲ سال بدویی این دادگاه اون دادگاه

با خودش حرف بزن بدون شکایت بگیری

Mahtab = My Sister
من عکس نذاشتم 🤔

چراااا خودت بودی نشون به این نشون که گفتن دندونات لمینته  

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
1394
سلام  نه بعد از راهنمایی شما چک بهم داد که قرار بود دیروز پاس شه پاس نشد امروز میرم شکایت

چکش حامل بود؟؟؟ سود پولتم که نداده بهت فقط اصل پول رو داده 

قانونی بخوای اقدام کنی ۲،۳سالی طول میکشه بعدشم  قسط بندی میکنن

امروز جمعست عجله نکن واسه شکایت شکایت کنی باید ۲ سال بدویی این دادگاه اون دادگاه با خودش حرف ب ...

دقیقا،نصف مبلغ پولشم بایدخرج کنه آخرسر اگه چکش معتبرباشه یه چیزی,دستشومیگیره الان دیگه چکاهم قابل اعتمادنیستن  

1403

چرا به کسی که نسبت باهذتون نداره پول میدین؟؟ امروز همسایه مون می گفت به آقایی که نامزدش بوده پول قرض داده ماشین به نامش خریده حالا معلوم شده طرف زن داره هم مالش رفته هم آبروش تو فامیل میگفت چی به مردم بگم. اگه کسی شما رو بخواد ازتون پول نمی خواد اگه کسی اسم پول آورد ازش فرار کنید 

1391