1345
1341
عنوان

اتفاق وحشتنااک😓😓😓(باردارا نیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 38 پست
باگع

خب چیکارکنم بره عزیزم تاریخچه کرومم پاک کردم دوباره واردسایت شدم اون بیصاحاب بازم هست   

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

خب چیکارکنم بره عزیزم تاریخچه کرومم پاک کردم دوباره واردسایت شدم اون بیصاحاب بازم هست    

ع مرور خوده گوشیت استفادع کن

دنیا همش اینجوری نمیمونه🎹🎵🎶 هیچکسی اینجوری نمیتونه🎤🎵🎶 بشکنه دلیو رد بشه🎧🎵🎶 
خانمی من جای بابات بودم اصلا گوشی نمیزاشتم دستت باشه😐

واقعا ۱۳ سال که گوشی نمیدن دست بچه .‌سن گوشی از ۱۶   ۱۷ سالگیه . هر چند توی جامعه ایی که ۱۴ ساله رو شوهر میدن و طرف توی ۱۷ سالگی دوتا بچه داره بیشتر از این نمیشه  انتطار دارشت😑

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍
1350
ع مرور خوده گوشیت استفادع کن

ینی مثلا سامسونگ اینترنت؟  

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
واقعا ۱۳ سال که گوشی نمیدن دست بچه .‌سن گوشی از ۱۶   ۱۷ سالگیه . هر چند توی جامعه ایی که ۱ ...

خدا سین کرده جواب نمیده چیکا کنم😐😐😐

دنیا همش اینجوری نمیمونه🎹🎵🎶 هیچکسی اینجوری نمیتونه🎤🎵🎶 بشکنه دلیو رد بشه🎧🎵🎶 
ارع

مرسی,گل گلی جانم

واقعا ۱۳ سال که گوشی نمیدن دست بچه .‌سن گوشی از ۱۶   ۱۷ سالگیه . هر چند توی جامعه ایی که ۱ ...

واقعا همینه 

دیروز دختر عموی شوهرم ۱۴ سالشه باهام اومده بود پاساژ لباسش لخت بود سر شونه هاش و با شلوارک اینا به کنار اما خیلی بلند بلند حرف میزد و الکی میخندید بهش گفتم عزیزم آهسته یه کم سنگین باش لباستم خوب نیست همه نگات میکنن برگشته به من میگه من راضی اون راضی گور بابای ناراضی😐😐فکرشو بکن دوس پسر داره و آقا راضیه مثلا این اینجوریه😫😫

واقعا همینه  دیروز دختر عموی شوهرم ۱۴ سالشه باهام اومده بود پاساژ لباسش لخت بود سر شونه هاش و ...

شلوارک؟؟؟؟ لخت؟؟؟؟؟؟ تو ایران؟؟؟؟؟ 😐😐😐😐

من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها میبینم و ندایی که به من میگوید: گرچه شب تاریک است، دل قوی دار سحر نزدیک است
1226
واقعا همینه  دیروز دختر عموی شوهرم ۱۴ سالشه باهام اومده بود پاساژ لباسش لخت بود سر شونه هاش و ...

حرفی ندارم واقعااااااااااااااااا

هرجا سخن از مهسا است نام ممد میدرخشد