2737
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون من با این دخترخالم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فاتحه ی رابطه ی صمیمی تون خونده هس  یه رابطه ی خیییییلی معمولی ،در کل دوری دوستی برقرار کن

بله اما خیلی برام سخته که با این که ازدواج کردم من رابطه رو قطع نکردم اما اون دیگه باهام مثل سابق نیست بدون اینکه دلیلشو بدونم. من با این آدم کلی خاطره دارم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

شوهر کنه درست میشه... کم کم صمیمی میشین باز ....

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2738
قطع کن  فوقش میگه عقده ای هست عروس شده 😂 فامیل رو ول کن کلا  چندتا دوست پیدا کن اوونم ...

درسته اما کجا دیگه به راحتی میشه دوست پیدا کرد 

چون به دردت که نمیخوره هیچ اعصابتم بهم میریزه.م اجباریم نیست.ایشونم مشتاقت نیست

بله درسته امشب انقدر پیله کرد شوهرت بدرفتاری کرده که منم عصبی شدم گفتم اصلا اگه اون بدرفتاری کرده به من چه بعدم گفت چرا دعوا داری الکی دنبال بهانست. نمیشه باهاش حرف زد اصلا

واقعا پیگیر میشید ؟

من دوبار زنگ بزنم به کسی و اون زنگ نزنه یا سرد باشه کلا رابطه رو تموم شده میدونم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706