2726

سلام دوستان من با دختر خالم از بچگی با هم بزرگ شدیم و خیلی صمیمی بودیم ازم یه سال بزرگتره اما من چهارسال پیش ازدواج کردم ولی اون هنوز مجرده. 

از موقعی که عروسی کردم رفتم سر زندگیم باهام رابطشو کم کرد و همش دنبال یه بهانه ای بود و قهر می‌کرد خیلی حساس و زود رنجه. من حتی اگه مقصر هم نبودم میرفتم از دلش در میاوردم ولی دوستیمون دیگه مثل قبل نبود همش من سراغشو میگرفتم یه طرفه. منم خسته شدم دیگه. 

گفت من چون خیلی مشکلات خانوادگی دارم دیگه حوصله کسی رو ندارم بازم چیزی نگفتم 0ند بار بهش گفتم دلم برات تنگ شده بیا همو ببینیم گفت وقت ندارم خودم خبرت میکنم و هیچوقت نکرد. 

چندتا پست از تولدم و شادی‌ها تو اینستا گذاشتم برام دردسر شد اومد تو دایرکت گفت چرا منو تو شادی‌هات دعوت نکردی در صورتیکه تو اون جشن‌ها فایلها بابام بودن و اگه من اونو مجردی میگفتم نمیومد اون حتی نمیومد همو ببینیم یا سراغی ازم بگیره بعد توقع داشت دعوت‌ کنم خلاصه همه انتظارش یه طرفست. 

من دلم میسوزه گاهی میگم حیف اون صمیمیت بود که اینطوری شد حرف به حرف شد و بابام خواست اشتمون بده قرار گذاشت تو پارک 

بهم گفت شوهر تو دوبار منو دیده و درست باهام سلام علیک نکرده هر چی گفتم شوهر من تو این مسائل خاله زنی دخالت نمیکنه و اصلا اینطوری نیست میگفت نه بعدم گفتم بابا سلام علیک کرد دیگه مگه باید چیکار می‌کرد. 

و سوری روی همو بوسیدیم و آشتی کردیم خلاصه

بعدم به بابام گفت من فقط به احترام شما اومدم اینجا منم گفتم منم همینطور بدش اومد گفت چرا تو رغبتی نداشتی در صورتیکه داشتم اما چون آدم خودخواهیه اینطوری گفتم و به‌ گفتم خودخواهی بدش اومد. 

به نظرتون من رفت و آمدم با همچین آدمی که فقط توقع یه طرفه داره و آنقدر حساسه چطوری باشه؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

قطع کن...و به به این درک برس این رابطه تموم شدست

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

بیخیال عزیزم بعد ازدواج یه دنیای دیگه واسه خودت داری بنظرم دیگه نمیشه با مجردا رابطه داشت همه دورو وریام همینجور بودن ، اونم ازدواج میکنه میره گلم ، زیادی متوقعه

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قطع کن...و به به این درک برس این رابطه تموم شدست

به نظر شما هم فایده نداره؟ آخه چطور یه رابطه چندین و چند ساله به اینجا میرسه؟ هر چی هم ازش میپرسم چرا یه دفعه با من بد شدی فقط میگه من حوصله کسی رو دیگه ندارم 

2728
بیخیال عزیزم بعد ازدواج یه دنیای دیگه واسه خودت داری بنظرم دیگه نمیشه با مجردا رابطه داشت همه دورو و ...

بله خیلی.اخه من خواستم رو قولم بمونم و بعد از ازدواج نکشم ازشون کنار که بگن خودشو گرفته ولی برعکس شده اون منو گذاشته کنار.

به نظر شما هم فایده نداره؟ آخه چطور یه رابطه چندین و چند ساله به اینجا میرسه؟ هر چی هم ازش میپرسم چر ...

ادما تغییر میکنن..الان اون ادم تغییر کرده....شبیه اون دوستی که خیلی باهاش خاطره داری نیست ...بزارش کنار

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ولی جدا ع شوخی ی نصیحت..ادما وقتی عاشق میشن عوض میشن..سر همین ازدواجو رلو اینا با کلی ع دوستام دعوا گرفتم...

دنیا همش اینجوری نمیمونه🎹🎵🎶 هیچکسی اینجوری نمیتونه🎤🎵🎶 بشکنه دلیو رد بشه🎧🎵🎶 
قطع کن بابا

خودمم به این باور رسیدم که دیگه با هم مثل سابق نمیشیم امروزم هر چی با بابام حرف می‌زد به من نگاه نمی‌کرد اصلا. همه چی رو فقط واسه خودش میخواد. دلش میخواد من التماسش کنم.والا آدمیم که هیچی تو دلم نیست و گاهی فقط دلم میگه حیفه نذار با هم قهر باشین اما یه طرفه فایده نداره. نمیدونم اون چطور انقدر راحت منو گذاشت کنار. 

ادما تغییر میکنن..الان اون ادم تغییر کرده....شبیه اون دوستی که خیلی باهاش خاطره داری نیست ...بزارش ک ...

آره درسته ولی بخدا من هر چی فکر میکنم کاری نکردم چند تا عکس تو اینستا گذاشتم که با هیشکی دعوام نشد فقط با این دعوام شد که چرا تو شادی‌ها یاد من نیستی و چرت و پرت دنبال بهانه. 

خودمم به این باور رسیدم که دیگه با هم مثل سابق نمیشیم امروزم هر چی با بابام حرف می‌زد به من نگاه نمی ...

قهر نباش ولی گرم نشو باهاش مث دوتا فامیل دور

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
ولی جدا ع شوخی ی نصیحت..ادما وقتی عاشق میشن عوض میشن..سر همین ازدواجو رلو اینا با کلی ع دوستام دعوا ...

من اینطوری نبودم فهمیدم همسر جایگاه خودشو داره دوست هم جایگاه خودشو. 

2706