1373
1341
عنوان

بچه ها به نظرتون من با این دخترخالم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 43 پست
فاتحه ی رابطه ی صمیمی تون خونده هس  یه رابطه ی خیییییلی معمولی ،در کل دوری دوستی برقرار کن

بله اما خیلی برام سخته که با این که ازدواج کردم من رابطه رو قطع نکردم اما اون دیگه باهام مثل سابق نیست بدون اینکه دلیلشو بدونم. من با این آدم کلی خاطره دارم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

شوهر کنه درست میشه... کم کم صمیمی میشین باز ....

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

قطع کن  فوقش میگه عقده ای هست عروس شده 😂 فامیل رو ول کن کلا  چندتا دوست پیدا کن اوونم ...

درسته اما کجا دیگه به راحتی میشه دوست پیدا کرد 

1350
چون به دردت که نمیخوره هیچ اعصابتم بهم میریزه.م اجباریم نیست.ایشونم مشتاقت نیست

بله درسته امشب انقدر پیله کرد شوهرت بدرفتاری کرده که منم عصبی شدم گفتم اصلا اگه اون بدرفتاری کرده به من چه بعدم گفت چرا دعوا داری الکی دنبال بهانست. نمیشه باهاش حرف زد اصلا

1376
چرا؟ 

چون ۱سریا هستن رو این موضوعات حساسن احساس میکنن حالا ک شوهر نکردن عقب افتادن... بعد ک شدهر میکنن اخلاقشون برمیگرده ب همون موقع هایی ک با دوستاشدن رابطه داشتن 

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
واقعا پیگیر میشید ؟ من دوبار زنگ بزنم به کسی و اون زنگ نزنه یا سرد باشه کلا رابطه رو تموم شده میدون ...

از بس ساده ام همش فکر میکنم همه عین خودمن بعدم میگم دنیا دو روزه ارزش قهر نداره خودمو کوچیک میکنم فایده ای هم نداره. 

چون ۱سریا هستن رو این موضوعات حساسن احساس میکنن حالا ک شوهر نکردن عقب افتادن... بعد ک شدهر میکنن اخل ...

درسته شاید حق با شماست. اما جالبه مناز واج کردم تغییر ندادم رفتارم مثل قبل بودم باهاش اما اون ازم فاصله گرفت. 

ول کن بابا..کم دغدغه هس تو زندگی ک ب فکر اونی؟؟خودش ک ازدواج کرد اونوقت میفهننه نباید انتظار زیادی داشت

اینققققدر بدم میاد از اون دسته آدمایی ک بهشون پیام میدم برمیگردن زودی زنگ میزنن ک مثلا جواب پیاممو بدن...خو لامصب منم گوشیم آپشن تماس داره چلاق ک نیستم .بخوام میزنگم...🔇📞
از بس ساده ام همش فکر میکنم همه عین خودمن بعدم میگم دنیا دو روزه ارزش قهر نداره خودمو کوچیک میکنم فا ...

منم فکر میکردم دنیا دو روزه و ارزش نداره 

ولی یه ماجرایی باعث شد چشمم باز شه و بفهمم اگه دنیا ارزش نداره ، خودم که دارم ... حتی اگه دنیا دو ساعت هم باشه ارزش و حرمت خودمو نگه دارم 

یه وکیلِ فمینیستِ محیط زیستی ❤
1226

ادما و رابطه هاشون هیچوقت تضمین شده نیستن 

اصل زندگی الان برا شما همسر و بچه هاتونن 

بقیه در حاشیه هستن 

وقنی دختر خالتون نمیخواد مث قبل باشه دیگه چه اصراریه که باهاش باشی

شاید یه زمانی اونم بتونه با کمبوداش کنار بیاد 

یا خدا اینقد بهش بده که خوشبختی دیگران اذیتش نکنه

اونوقت ممکنه خودش بیاد

یه وقتایی باید استپ بزنی تا بفهمن تو هم خسته میشی تو هم ناراحت میشی تو هم دل داری ....

منم یه دوست خیلی صمیمی داشتم ازدواج کرد یهو عوض شد.من مجرد بودم اون متاهل حرفهاش خیلی خسته کننده بود همش درمورد شوهرش می خواست حرف بزنه و حرفهای صدمن یه غاز خانواده همسرش 

دیگه اون آدم سابق نبود. علایقش عوض شدبود حرفهاش عوض شده بود منم کنارگذاشتمش. فاجعه بار تر این بود که اصلا با من بیرون نمی اومد رفتارشوهرش هم با من یه جوری بود مشخص بود نمی خواد زنش با من بگرده اونم عین شما می گه من فکرمی کنم شوهرش یه جوریه؟ ولی تو یک ساعت که ما با هم حرف میزدیم 5 دقیقه ای یکبار زنگ میزد برگرد بیا خونه! 

بعضی ها بعد از ازدواج چنان یک شبه تغییر ماهیت میدن که برای بقیه پذیرفتنی نیست وقتی از این ذوق زدگی فاصله میگیرن دل اطافیانشون رو چنان شکستن که قابل درست شدن نیست

درسته شاید حق با شماست. اما جالبه مناز واج کردم تغییر ندادم رفتارم مثل قبل بودم باهاش اما اون ازم فا ...

من با دختر ع ام یک روح بودیم در دو جسم

من اول ازدواج کردم و ناخوداگاه رابطه مون کم شد

اونم همون سال برای کنکور میخوند

دیگه از هم دور شدیم

بعد ازدواج کرد و هر دومون بچه داریم

سال ب سال زنگ برای هم نمیزنیم

در صورتی ک قبلا مثل دوست دختر و پسرا با هم در تماس بودیم 

از بس شوری  رو از مزه برده بودیم خانواده صداشون در اومده بود نمیتونستیم راحت در تماس باشیم

تلفنهای دوساعته و...

خونه همدیگه میموندیم چند روز...خلاصه

الان ب هم برسیم یسره فک میزنیم

اما اصلا نه رفت و امدی داریم نه زنگیهر کی سرش ب زندگی و بچه هاش گرمه

تو مراسمی ..عروسییی جاییی همو ببینیم

1364