2410
2553

من از اینجا سفترش ندادم از داروخانه خریدم

بوش فوق العاده بده کرمشم سنگینه رو پوست

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میشه عکسش بزاری اخه چندنمونن من اینومیگم برعکس بزارم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2714
نه بامال توفرق میکنه این جلدش نارنجی 

ببین مال من بالاییه مال تو پایینی ولی دوتاش مال برند گارنیه که خوب نیستن

فکنم‌این جلد جدیدشه

همشون کلاه بردارن لی کیفیت ترییین اجناسو باتبلیغات رنگارنگ به مردم میندازن نمونش کرم های حلزون که ...

جدیدایه محصول دیگه ام تبلیغ میکنه سه تاکرم بهت میده اسم محصولشم رزاهرب

2706